VYRIŠKUMAS.EU

... tobulėjimo gidas vyrams ...

Išvaizda - žmogaus savybė, kuri būna įvertinta pirmiausia. Ir tikrai ne visada mes gauname progą parodyti savo „turinį“, todėl gražus „fasadas“ - kaip minimum, nepamaišo. O juk visiem ir maloniau bendrauti su tvarkingu, švaržiu žmogumi. Suderinti rūbai - gražus atributas. Sutvarkyta šukuosna ar barzda - taip pat. Šis skyrius bus pagalbininkas tos nedidelės, tačiau gana svarbios savybės - išvaizdos puoselėjimui.

Paskutinis papildymas: 2019-01-06StraipsniaiVisai neblogas straipsnis apie apskritai visą barzdos ir ūsų auginimo procesą. Teisingam nusiteikimui.
LT | Skaityti

Lengvas straipsnis apie barzdų šukuosenas, tendencijas ir net dažymą.
LT | Skaityti

Šiuose straipsniuose apžvelgiama visai įdomi tema - kokia barzda tinka pagal veido formą.
LT | Skaityti pirmąjį, skaityti antrąjį.

Labai gera tema apie barzdos šukuosenas, kurios atrodo tiesiog tragiškai! Neatrodo, kad tokių gali būti? Šis traipsnis turi nuostabių pavyzdžių.
LT | Skaityti

Barzdaskučių žmogaus mini straipsnis apie barzdos priežiūrą.
LT | Skaityti

[ NAUJA ] Mano draugo rašomas tinklaraštis, kurio vis didesnė temų dalis liečia ir barzdos priemonių testavimą. Kadangi jau ir dabar yra aprašyta nemažai įvairios produkcijos, dalinuosi šiuo tinklaraščiu su viltimi, jog ateityje ten rasite visko kelis kartus daugiau.
LT | Skaityti

Apie veido priežiūrą. Visai geras straipsnis, nes apžvelgia daug galimų priemonių, o viskas paaiškinta taip gana vyriškai - kad imt žirnio dydžio kremo kiekį, o ne šaukštą. Įmasažuot, o ne įtrint. Sakyčiau jei kas nori domėtis oros priežiūra - čia visai nebloga vieta pradėti. Plius yra priemonių rekomendacijos.
LT | Skaityti

Jei prieš tai esantis straipsnis apie odos priežiūrą atrodo kiek per moteriškas, tuomet šis bus kaip tik - grubiai ir su geru humoro jausmu parašytas apie tą patį - odos priežiūros priemonių tipus. Tik čia nebus priemonių rekomendacijų.
LT | SkaitytiBarzdos priežiūros priemonėsKadangi pats labai mėgstu barzdas ir pats rūpinuosi savaja - esu mini barzdos priežiūros priemonių manijakas.
Esu jau šį bei tą išbandęs ir visus bandytus dalykus aprašinėju. Čia pasidalinsiu savo apžvalgomis ir rekomendacijomis.


Marrakesh for Men Imperial barzdos aliejus | vyriskumas.eu Marrakesh for Men Imperial.
Naujasis mano aliejus favoritas! Jame patiko viskas, kas gali patikti.
Mano rašyta šios priemonės apžvalga apžvalga.


Aras 4x1 barzdos aliejus | vyriskumas.eu ARAS A4X1 barzdos aliejus.
Jo apžvalgoje ganėtinai sustūmiau, tačiau šis aliejus turi vieną nenuginčijąmą pliusą - jo galima gauti beveik bet kuriame prekybos centre. Ir kokios kelionės metu ar tiesiog netikėtai sumąsčius išbandyti aliejų barzdai - ateini ir nusiperki.
Visumoje - šio aliejaus nerekomenduoju.
Mano rašyta šios priemonės apžvalga apžvalga.


Nõberu of Sweden barzdos balzamas | vyriskumas.eu Nõberu of Sweden Sandalwood barzdos balzamas.
Labai išgryriau šį balzamą. Tai vienas brangiausių mano įsigytų produktų, tačiau ta kaina labai atitinka kokybę: nuo formos palaikymo, iki kvapo.
Mano rašyta šios priemonės apžvalga.


Proraso hot oil beard treatment barzdos aliejus | vyriskumas.eu Proraso hot oil beard treatment barzdos aliejus.
Šis aliejus įdomus tuo, kad jis turi būti pakaitintas ir naudojamas trumpam - sutepi barzdą, palaikai ir išplauni. Kvapas ir rezultatas - fantastiški. Stipriai rekomenduoju.
Mano rašyta šios priemonės apžvalga.


Proraso Olio Cura Barba barzdos aliejus | vyriskumas.eu Proraso Olio Cura Barba barzdos aliejus.
Dar vienas mano mėgintas Proraso produktas - barzdos aliejus su labai stipriu medžio ir prieskonių kvapu. Mėgstantiems tikrai stiprų kvapą, panašų į mėtas - rekomenduoju.
Mano rašyta šios priemonės apžvalga.ParduotuvėsParfum Express - internetinė parduotuvė, turinti labai daug vyriškų prabangių kvepalų su tikrai įspūdingom nuolaidom (mano tikrinimo metu buvo net iki 50%). Taip pat, yra ir skutimosi priemonių.
Tinklalapis