NOBERU OF SWEDEN Sandalwood - barzdos balzamo apžvalga
Kartą su žmona užėjome paieškoti įdomių niekučių į Asorti parduotuvę. Beklaidžiodamas pro lentynas užmačiau, kad jie turi ir gana didelį kosmetikos skyrių. Pradėjau ieškoti barzdai aliejų (nes man tai jau įaugę į kraują) ir pastebėjau nors ir nedidelį, tačiau kokybišką skyrių vyrams. Kas iš karto krito į akį - NOBERU produkcija. Jos ten yra gana daug. Pradėjau viską uostyt ir supratau vieną - nors ir brangoka, tačiau kažką tikrai nusipirksiu.
Ir buvo taip, kad šiek tiek pasitepiau kaklą su po skutimosi balzamu. Mašinoje šukomis šukavau barzdą ir tos šukos įkvipo. Ir tas kvapas laikėsi gal 4 dienas. Unreal kvapas!
Praėjo mėnuo ir atkeliavau pirkti kažko, kas kvepėtų būtent taip. Tik nusipirkau barzdos balzamą, o ne po skutimosi priemonę.

Kvapas ant pakuotės vadinamas Sandalwood.

NOBERU OF SWEDEN Sandalwood | vyriskumas.eu

Kvapas - lygiai toks pat nerealus. Kaina - 20 € (kaip už tokį kiekį ir kokybę gal ir nieko). Pats balzamas sudėtyje turi bičių vaško ir lanolino (nukirptų avies plaukų riebalų) - todėl gana gerai fiksuoja barzdos (ar ūsų) plaukus.

Dar reikėtų paminėti, kad pats balzamas dėl bičių vaško yra gana kietos konsistencijos, todėl reikia gerokai padirbėt, kad jį panaudot:
1. Su fenu (bent aš taip darau) reikia šį balzamą prapūst pusę minutės, kad jis kažkiek suskystėtų ir būtų įmanoma jo daugiau pasemti.
2. Po to reikia gal tris kartus plauti rankas, nes jos būna baisiai riebaluotos nuo to vaško. Bet pripratus - viskas OK.

Ir pabaigai man labai patiko šios švedų kompanijos „apie mus“ skilties tekstas:

„Nõberu of Sweden gimė kaip idėja prekiniam ženklui vyrams, kurie išsiskiria iš minios. Mūsų produktai nekvepia kaip pušų spygliai ir nėra reklamuojami reklamose su nuogomis moterimis. Mes esame atsidavę daugiau nei gerų produktų pardavimui - mes norime pakeisti rinką ir visuomenės požiūrį į vyrų grožio priežiūrą. Mes esame atsidavę kūrybai pasaulio, kuriame vyrai neturi būti kieti, griežti ar mačio, jei jie nenori tokie būti.“


NOBERU OF SWEDEN Sandalwood | vyriskumas.eu
Panašūs įrašai

Mr. Natty pomados apžvalga
Turputį atsitraukiant nuo vien barzdos priežiūros priemonių - šį kartą galvosi plaukams skirto produkto apžvalga - Mr. Natty pomada. Pats ž ...
Shampoo Da Barbra barzdos prausiklio apžvalga
Šį kartą vyriskumas.eu eteryje - Renée Blanche barzdos prausiklis „Shampoo Da Barba“. Apie šį prausiklį norisi kalbėti konkrečiai ir trum ...
Skaityta 1892 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!