VYRIŠKUMAS.EU

... tobulėjimo gidas vyrams ...

Santykiai - žodis, kurio tikrai daug vyrų bijo, žodis, kuris daugumai kelia neigiamas emocijas, bet kuris, tuo pačiu, daugumą praturtina, gydo, džiugina. Santykiai yra vienas gražiausių dalykų, kuriuos vyras gali išaugini su moterimi (atskira forma ir su kitais vyrais). Kodėl tai verta atskiro skyriaus? Nes santykiai yra darbas. Jie nėra savaiminiai, jie dūsta, kuomet į juos žiūrima padrikai. Šiame skyriuje noriu pateikti medžiagą, kuri padės susigaudyti santykių anatomijoje, kuri padės paprastus santykius išauginti iki santuokinių.

Paskutinis papildymas: 2018-01-11StraipsniaiLabai gražus, paprastas straipsnis, kuris skirtas labiau moterims, tačiau vyrams padės prisiminti savo autonomiškumą, kurį kartais reikia paaiškinti moterims. Lai šios straipsnio žinios būna vyrams penas argumentuoti norą kartais atsitraukti ir pabūti su savimi.
LT | Skaityti

Darius Ražauskas - mano prieš keletą metų vienas didesnių atradimų. Tik tada dar to nesupratau. Tai žmogus, kuris santykiuose yra guru. Kiek aš jo skaičiau ar klausiau - atrodo, kad kiekvienas jo sakinys yra gryna tiesa ir praktinis patarimas. Čia jo straipsnis apie tai „ko nori moterys?“. Ir nors mums atrodo, kad šiam klausimui turėtų būti skirta pora knygų, tačiau Darius visai neblogai išmintį sudėjo į 5 punktų straipsnį.
LT | Skaityti

Išsamus straipsnis su begale pavyzdžių kaip moteris laiko poros santykius savo rankose ir ta paimta per didelė atsakomybė žlygdo santykių darną. Manau, kad verta perskaityti, įžvelgti kokius minimus dalykus daro vyro antroji pusė ir padiskutuoti su ja apie tai.
LT | SkaitytiKnygosSantuoka is meiles | vyriskumas.eu Arturo Cattaneo, Franka, Paolo Pugni - „Santuoka iš meilės. Gyvenimas poroje“. Knyga, kuri man labai patiko ir kurią tikrai rekomenduočiau visoms poroms, mąstančioms apie santuoką, sužadėtiniams ir galbūt susituokusiems (nors jiems jau kiek kitokios literatūros reikia).
Mano rašyta šios knygos apžvalga.


Penkios meilės kalbos | vyriskumas.eu Gary Chapman - „Penkios meilės kalbos“ - ko gero, žinomiausia Gary'io knyga, kurią galėčiau pavadinti tiesiog darnių santykiu vadovėliu! Pats ją esu perskaitęs kartu su žmona. Pasikalbėjom, išsigryninom savo meilės kalbas (po to supratom, kad jos kas kažkiek laiko mums keičiasi) ir pasidarė daug lengviau gyventi. Iš tikro. Ši knyga man paaiškino daug situacijų, kuriose atrodydavo, kad moterų (iš karto kaltindavau moterišką lytį) neįmanoma suprasti.
Šią knygą privaloma perskaityti kiekvienam, kuris nori pažinti savo moterį.


Darni santuoka | vyriskumas.eu Gary Chapman - „Darni santuoka“. Dar viena Gary'io santykių serijos knyga, kuri jau skirta susituokusiems žmonėms, norintiems arba išbristi iš barnių, arba iš karto susitvarkyti santykius taip, kad tų barnių nekiltų. Nagrinėjamos temos: pareigos santuokoje, seksas, santykis su tėvais, pinigai santuokoje ir pan.
Mano rašyta šios knygos apžvalga.
VideoMano jau minėto Dariaus Ražausko podcast'as šeimos tema. Apie tai, stiprūs vyrai dažnai būna palaikomi savo žmonų, kodėl kyla pykčiai, ko reikia sveikiems santykiams. Stipriai rekomenduoju.
LT | Žiūrėti