Marrakesh for Men Imperial barzdos aliejaus apžvalga
Mano gimtadienis ir Kalėdos buvo dosnios manajai barzdai, mat spintelė pasipildė keletu priežiūros priemonių, kurias ilgainiui būtinai visas apžvelgsiu.
Pirmasis iš šios serijos - mano atradimas ir naujas favoritas - Marrakesh for Men Imperial barzdos aliejus.

Marrakesh for Men Imperial barzdos aliejus | vyriskumas.eu

Jau ir seniau žiūrėdamas įvairių parduotuvių asortimentą matydavau šio gana brangaus (virš 20e) aliejaus kokybiškai atrodančią etiketę ir vis būdavo smalsu. Dabar - šis aliejus mano spintelėje ir galiu pasakyti tik vieną - kaina yra protinga šio aliejaus pasekmė. Pats aliejus labai gero kvapo. Koks jis? Sunku ir nusakyti. Neprimena dušo želių, neprimena miško, nieko neprimena, tačiau kvapas labai gaivus ir kokybiškas. Kaip kokybiški kvepalai, kuriuos užuodęs tiesiog jauti, kad tas kvapas yra geras.

Konsistencija taip pat labai gera - tirštumas aukso viduriuke. Bet stebina, kad pats aliejaus jausmas pirštuose yra visiškai kitoks nei daugumos kitų aliejų. Bet jo nusakyti neįmanoma, todėl tiesiog siūlau kada nors visiems jį išbandyti ir pajusti. Paskutinis dalykas - buteliukas yra stiklinis ir turi dozatorių. Ko gero, tai geriausia, ką galima gauti iš aliejaus įpakavimo. Ledas.

Reziumė - vienareikšmiškai favoritas ir rekomendacija. Nuo kvapo iki greito rankų nuplovimo. Nuo gana ilgai išliekančio barzdos minkštumo iki dozatoriaus.
Panašūs įrašai

Shampoo Da Barbra barzdos prausiklio apžvalga
Šį kartą vyriskumas.eu eteryje - Renée Blanche barzdos prausiklis „Shampoo Da Barba“. Apie šį prausiklį norisi kalbėti konkrečiai ir trum ...
Gary Chapman - „Darni santuoka“ knygos apžvalga
2017-uosius metus pradedu su skaitymu ir tikiuosi, jog šis hobis, kuris dar vystosi, išliks ilgam. Šį kartą noriu aprašyti paskutinę skaity ...
Skaityta 1173 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!