Aras A4x1 - barzdos aliejaus apžvalga
„ARAS - lietuviška kosmetika vyrams. Visose produktų kūrimo stadijose ARAS ekspertai atsižvelgia į tai, kas svarbiausia vyrams - greitis, patogumas, racionalumas. Tai leidžia sukurti tik geriausiai vyrų poreikius atitinkančius produktus.“

Šitaip pigiai ir banaliai save aprašo 1991 metais įkurta įmonė „BIOK laboratorija“, kuri priedu teigia, kad yra didžiausias Lietuvos kosmetikos gamintojas ir valdo prekinį ženklą ARAS.

Aras A4x1 barzdos aliejus | vyriskumas.eu

Per 2016 metų Kalėdas buvau maloniai nustebintas, kad dovanų gavau barzdos aliejų. Man visuomet patinka tokius dalykus išbandyti, todėl šis kartas buvo ne išimtis. Ir tuo pačiu atradimas.

Atradimas, kad ARO produkcija - ne mano nosiai (ne tikraja ta žodžio prasme). Išbandžiau šį aliejų ir iš pradžių viskas buvo OK - gana geras kvapas, aliejus kaip aliejus, tačiau dienos pabaigoje žmona pasiūlė nusipraust, nes labai smirdžiu prakaitu. Nupėdinau į vonią, apsiuosčiau - nu kad lyg viskas švaru. Po to pradėjom diskutuot ir priėjom išvados, kad čia mano barzda kvepia prakaitu. Po to dar keletą kartų bandžiau šį aliejų - tikrai, niuansas žiaurus - dienos pabaigoje šis aliejus pradeda kvepėti it prakaitas. Galvojau, kad galbūt čia tik ši bonkutė turi pagedusį patį aliejų, tačiau po kiek laiko gavau ir ARO rankų kremą, kurio kvapas, iš savo esmės, buvo praktiškai toks pat kaip šio aliejaus. Ir tada viskas pasidarė aišku - man ir žmonai ARO kvapo pagrindas primena prakaitą. Kaip kitiems - nežinau, tačiau šia apžvalga norėjau pasakyti tai, kad jei rinksitės šį barzdos aliejų ir jums kvapas atrodys įtartinas, žinokit - dienos pabaigoje situacija tikrai nepasitaisys (juokas pro ašaras).

O dar prie juokų yra ir šio aliejaus tinklalapyje parašytas sakinys: „Maloniai kvepia mandarinų medžiu, gali puikiai pakeisti įprastus kvepalus.“ - sporto klube, matyt, visi pasikvepinę ARO barzdos aliejumi..
Panašūs įrašai

Edwin Jagger Sandalwood barzdos šampūno apžvalga
Edwin Jagger Sandalwood - šampūnas, kuris vertas aplodismentų. Jis yra kone dvigubai brangesnis už savo konkurentus, tačiau pelnytai atstoja ...
Gary Chapman - „Darni santuoka“ knygos apžvalga
2017-uosius metus pradedu su skaitymu ir tikiuosi, jog šis hobis, kuris dar vystosi, išliks ilgam. Šį kartą noriu aprašyti paskutinę skaity ...
Skaityta 2075 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!