Ką padovanoti vyrui per Kalėdas (2017)
Kalėdos - lempučių, pinigų ir dovanų metas. Ir džiaugsmas, ir galvos skausmas viename. Net neabejoju, kad visiems šis metas yra dvejopas, ypač iki kol visos dovanos nėra supirktos.
Nejučiom ir aš pats pradedu mąstyti ką čia būtų galima padovanoti vienam ar kitam žmogui. Esu gyvenime ir labai gerai prasisukęs šitame reikale, esu ir praslydęs, bet ką patirtis parodė - mes, vyrai, esam paprasti, todėl ir sugalvoti ką mums dovanoti yra daugiau lengviau nei moterims.
Šis straipsnis skirtas ir moterims, ir vyrams, kurie galvoja ką dovanoti draugui, tėčiui ar kitam bičiuliui.
Tikiuosi, kad sąrašas pagelbės perkantiems ir pradžiugins gavėjus.


Automobilinė pakaba

Jei vyras dažnai vežiojasi marškinius ar švarkus mašinoje - toks dalykėlis yra tiesiog privalomas. Pats tokį esu dovanojęs, pats tokį turiu - praktiškas ir kokybiškas daiktas + geras dalykas ir nenorint dovanoms skirti daug pinigų.

Dovanos pavyzdys | vyriskumas.eu


Rinkinukas automobilio priežiūrai

Mes, vyrai, tikrai mėgstam automobilius ir rūpinimosi jais procesą. Tad kodėl nepadovanojus priežiūros rinkinuko:
spynelių atitirpinimo skystis, ledo tirpiklis, priemonė nuo rasojimo, priemonė nuo prišąlančių gumų.

Dovanos pavyzdys | vyriskumas.eu Dovanos pavyzdys | vyriskumas.eu Dovanos pavyzdys | vyriskumas.eu Dovanos pavyzdys | vyriskumas.eu


Priemonės barzdai

Galbūt vyras augina barzdą? Dovanoti skutimosi priemones (putas, skustuvus) jau pasidarė gana banaloka, tačiau jei vyras augina barzdą - galbūt jam būtų įdomu išmėginti barzdos priežiūrai skirtų priemonių? (Apie jų naudą rašiau praeitame savo straipsnyje)
Pavyzdžiui aliejų kurie suminkštintų barzdą ir suteiktų gerą kvapą.
Taip pat galima nupirkti vietoj jo šampūno (taip, barzdai reikalingas specialus) ar kondicionieriaus buteliuką. Internetinių parduotuvių yra daug, tad pasirinkimo - apsčiai. Kainos gali šokiruoti, tačiau pasakysiu viena - verta. O tie patys aliejai, nors ir brangūs bei mažo tūriu - bet naudosis labai ilgai.


Dovanų kuponai

O kodėl gi ne? Popierius ne daiktas, ne taip smagu išvynioti, tačiau turinys - žavintis.
Pasivažinėjimas super automobiliu. Neįsivaizduoju vyro, kuriam tai nepatiktų. Kad būtų nei šilta, nei šalta - taip, bet kad nepatiktų - tikrai ne.
Skrydis oro tunelyje, žvejybos žurnalo prenumerata, lėktuvo pilotavimo pamoka ir pan.
Daug visko, ką galima surasti. Nuo ekstremalių iki ramių, bet vyriškų dovanų. Galų gale for fun - esu matęs net metinę kojinių prenumeratą.


Elektroninė atributika kelionėms

Laisvų rankų įranga - dalykas, prie kurio reikia priprasti ir prie kurio pripratus sunku atprasti.
Pats turiu Jabra įrangą ir tikrai - galiu parekomenduoti kaip liuksinį vairuotojo draugą.

Dovanos pavyzdys | vyriskumas.eu

Taip pat, kadangi vyrai dažnai mėgsta būti apsidraudę - visai neblogas dalykas yra telefonų power bank'ai - atsarginės energijos talpyklos. Visai neblogas pavyzdys su 10400 mAh talpos, kurios daugiau nei reikia:

Dovanos pavyzdys | vyriskumas.eu


SSD kietieji diskai

Čia jau kaina gausis riebesnė, tačiau nauda - lygiai tiek pat riebesnė. Jei vyras daug dirba su kompiuteriu - nereali dovana būtų SSD kietasis diskas.
Kas nežinote - tai naujo tipo (nors rinkoje tai ne naujiena) duomenų talpinimo diskas, kuris už įprastus HDD yra kelis kartus greitesnis. Tokį įsidėjus - kompiuteris pastebimai greičiau veikia. Daug greičiau.
Niuansas - kaina, kuri už 250GB talpos diską prasideda nuo ~ 80 eur ir tai, kad tokį diską reikia mokėti įsidėti (arba nešti kur nors, kur įdės) į kompiuterį ir į tą diską perrašyti operacinę sistemą.
Bet jei žmogus "prie kompų" - mokės tą pasidaryti. Ir paskutinis niuansas - geriausia būtų ne tiesiog nupirkti, o pasitarti su žmogumi ir kad jis pats pasirinktų, sumažindamas tikimybę, kad diskas netiks jo kompiuteriui.

Nesu specialistas, tačiau mano rasti maždaug 10 įvairių užsienio šaltinių kaip geriausius gamintojus iškėlė Intel, Samsung, Kingston.


Hobių reikmenų dovanų čekiai

Daug vyrų turi savo mėgstamą hobį - sportą, žvejybą, automobilius, elektroniką ir pan. Parinkti kažkurios srities, kuria žmogus domisi, dovaną neišmanant tos srities - rizikinga. Ir čia į pagalbą ateina dovanų čekiai - paprasta ir labai naudinga.

Kaklaraiščiai

Tema apie juos yra tikrai ne tam, kad dovanoti juos, bet tam, kad paskatinti į tai pažvelgti originaliau. Pats kaklaraištis kaip dovana yra jau gana banalokas, o ir nelabai praktiškas, nes rūbai yra grynai skonio reikalas. Bet galbūt vyras neturi varlytės? Nežinia ar ją nešiotų - ne bėda, nes ji kainuoja ne tūkstančius, jų yra labai solidžių, o geriausia - klasikinių juodų, su kuriomis prašauti neįmanoma. Taip pat - bent jau ją turės ir tikėtina, kad kažkada užsinorės užsidėti.
Kitas variantas - fantazija (tokia "servetėlė", kuri dedasi į švarko kišenę), tačiau jas nešioja tie, kurie tikrai mėgsta devėti kostiumus.
Ekstra atveju - kaklaraištis, bet bent jau kažkoks pramoginis, kurį būtų galima užsidėti einant pas draugus į vakarėlį (galima rasti ir tokių, kuriuos paspaudus groja kalėdinė melodija).

Įrankiai

Nepakeičiami vyro pagalbininkai. Tik juos dovanojant yra viena problema - kaip parinkti, kad jie būtų tikrai geri. Jei este moteris - galima paklausti patarimo vyro / vaikino draugo, kuris nors kiek nagingas ir pats naudojasi įrankiais. Jis gali ir pakalbėti su jūsų vyru / vaikinu, sužinoti ko šiam trūksta, gali ir padėti nupirkti vieną ar kitą daiktą. Tik reikia pripažinti - koks nors kampinis šlifuoklis neatrodo šventiškai :)

Knyga

Yra knygų. Yra tikrai gerų knygų. Yra knygų, skirtų vyrams. Keli pavyzdžiai:
mano aprašyta John Eldredge – „Laukinis širdyje“, Maria Konnikova - „Mąstyti kaip Šerlokas Holmsas“, Artūras Tereškinas - „Vyrų pasaulis“ (regis, šitą aš ir pats sau pasidovanosiu), Alvyda Jasilionytė - „Dalykinės išvaizdos vadovas“, Jean Shinoda Bolen - „Kiekvienas vyras – dievas“, Sonja Lyubomirsky - „Mitai apie laimę. Kaip džiaugtis gyvenimu“ - šią knygą asmeniškai esu perskaitęs, dėl to galiu drąsiai rekomenduoti - man pačiam ji padėjo stipriai pakeisti požiūrį į dalykus, kurie atrodė, jog sukuria laimę, nors tai tik tėra mitas. Gera, tikrai gera knyga.

Akmeniniai ledo kubeliai

Prieš keletą mėnesių buvau užmatęs tokius akmeninius ledo kubelius už absurdišką ~40 eurų kainą, o dabar prisiminiau ir radau juos vos už nepilnus 12 eurų. Jei vyras mėgsta mėgautis tauriaisiais gėrimais, tuomet tai būtų tikrai klasiška dovana, nors čia tikrai nenoriu skatinti alkoholio vartojimo, nes jau ir taip Europos statistikoje žibame kaip Katedros eglutė ...

Dovanos pavyzdys | vyriskumas.eu


Štai ir viskas. Sąrašą būtų galima dar tęsti, tačiau jaučiu, kad tiems, kas visiškai neturi idėjų, čia peno apmąstymams ir atradimams turi užtekti.
Linkiu visiems gražių švenčių, prasmingų dovanų ir per daug nesitikėti iš kitų - juk svarbiausia būvimas su pačiais žmonėmis.

Iki
Panašūs įrašai

Kaip veikia investavimas į P2P
Atėjo tokie laikai, kada rūpinimasis savo finansine ateinimi pasidarė labai aktuali tema. Apie tai galima spręsti jau vien iš to, kad valsty ...
Išsamus laikrodžių gidas
„Yra laikrodžiai, kurie rodo laiką ir tokie, kurie rodo statusą“ Istorija Laikrodis - tai įrenginys, skirtas sekti, matuoti ir atv ...
Skaityta 3926 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!