Vyriškumas per video
Jau kurį laiką galvoje kirbėjo mintis surinkti į vieną vietą kelis video, kurie man pulsuoja vyriškumu. Ir jei kas paklaustų kas man tuose video yra vyriško - sunkiai ir atsakyčiau. Galbūt muzika, galbūt tamsus koloritas, galbūt rimto stoto vyrai, galbūt viso to visuma. Vienaip ar kitaip - noriu pasidalinti 4 video, kurie man pasąmoningai neša vyriškumo dvelksmą. Ir žiūrint iš šitos perspektyvos nereikia atkreipti dėmesį į turinį - kad viename yra degtinės reklama, o kito turinio išvis gali nepavykti suprasti. Siūlyčiau tiesiog pasižiūrėti (FullHD ir pilnu ekranu) kaip į labai stilingus ir skoningus audiovizualinius kūrinius.

Pirmasis - Lithuanian vodka reklama. Iš esmės, nuo šio video ir gimė mintis parašyti blog'o įrašą :)

Deja, po sugriežtinto alkoholio įstatymo ši reklama buvo ištrinta iš Youtubės, o kopijos niekur neberadau

Antrasis - nelabai supratau apie ką. Lyg apie reklamą, lyg apie patį James Bond. Bet kuriuo atveju - gavosi labai stilingas video.
Toliau pora video iš James Bond filmų. Nesu jų gerbėjas, tačiau taip gavosi, kad paskutinius du mačiau kino teatruose. Pirmąjį kartą pažiūrėjęs pagalvojau, jog tokiem kaip aš - nemėgstantiems veiksmo filmų, tačiau vis tiek karts nuo reto karto pasižiūrintiems - James Bond yra geras pasirinkimas ir jis labai tinkamas kino teatrui. Kodėl? Nes tai ne tik veiksmo filmas, tačiau ir labai kokybiškų specialiųjų efektų prikimštas, ir labai, sakyčiau, teigiamo vyro įvaizdžio pavyzdys. Žinoma, jame Danielis Kreigas pavaizduotas kaip supervyras, tačiau neįsivaizduoju labiau tinkančio aktoriaus ir kuris taip gerai atrodytų su tais kostiumais, kuriuos jam užvelka. Bet apskritai - nepaisant to perdėto didvyriškumo, gebėjimo sugriauti pusę miesto centrinės aikštės ir likti gyvam ar panašiai - ten jis vaizduojamas visada pasitempęs, visada susitvarkęs ir pan.
O pats video - tai intro dalis, paimta iš filmo. Nežinau ar visose dalyse, bet paskutinėse dviejose tokie intro buvo ir jie, sakyčiau, yra taip pat audiovizualiniai šedevrai.
Skanaus:Ir dar vienas (šitą palikau paskutinį kaip desertą (mano nuomone, žinoma)):
Iki kitų.
Panašūs įrašai

Vyrai vaidina švelnius ar kietus?
Perskaičius straipsnio antraštę galėjo kilti klausimas „o vyrai kažką apskritai vaidina?“. Į tokį klausimą atsakyčiau, kad vaidina ir turiu ...
Italų vyrai turi stiliaus jausmą ir tą parodo
Prieš mėnesį teko su draugais pasibūvoti Italijoje. Išnuomotu automobiliu važiavome į pietus ir per 3 dienas apkeliavome keletą miestų. Vien ...
Skaityta 2697 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!