Vyriškas rankos paspaudimas - kaip ir kodėl?
Viskas, nebeišeina kentėti.
Laikiausi, bandžiau pateisinti, ignoravau, tačiau vis daugiau tenka su tuo susidurti - su nevykusiu rankos paspaudimu. Nors ką ten paspaudimu - kažkokiu skudurėlio patampymu.

Tai Vygantai, kodėl tau tai užkliuvo ir apskritai apie ką tu čia?

Vaikystėje, kuomet ėjau į kokią 6 klasę, kartą į svečius užėjo mamos draugas, kuriam užkliuvo tai, kad aš spausdamas ranką žiūriu ne žmogui į akis, tačiau kažkur pro šalį. Tada jis kartu su mama man pasakė, kad kaip augantis vyras visada turėčiau sveikindamasis žiūrėti į akis. Tuo metu man tai atrodė kaip visiškai nereikšminga akimirkos pamokėlė, tačiau atėjo laikas, suaugau ir supratau - aukso vertės pamoka. Nors čia apie kitą, tą kartą neišsakytą, pamokos dalį.

Paauglystėje dar ranką spausdavau tiesiog - nu prieini, paspaudi šiek tiek ir viskas. Kai jau suaugau iki kokių 23 metų - rankos paspaudimas man pasidarė svarbus ir įdomus. Svarbus - nes pradėjo erzinti kaip spaudžia kiti, įdomus - stebėti kaip spaudžia kiti.
Dabar, kuomet domiuosi vyriškumo ugdymu, tai pasidarė opi tema.

O tai kokie paspaudimai tave taip erzina?

Kokių tik nesu paspaudimų gavęs - vieni spaudžia perdėtai ir atrodo grynai kaip Donaldas Trumpas, kiti - dėl rankos anatomijos (dažniausiai mažo delno) suspaudžia tik mano pirštus (nes mano delnas didelis) (toks suspaudimas ir atrodo kvailai, ir jaučiasi keistai), kiti (blogiausi) - paduoda ranką kaip skuduriuką, patampai ir paleidi. Panašu į tuos atvejus, kuomet ranka ne kaip skuduriukas, tačiau pirštais nespaudžia - taip lyg tik delnai susiliečia ir viskas. Tai baisiai biesina. Taip tiesiog - daaaaaamn kaip biesina...

O tai ką siūlai? Kaip tada reikia spausti ranką, ponas eksperte?

Kadangi rankos paspaudimo mokymų nėra, o ir ne visos mamos savo sūnums pasako kokio paspaudimo reikėtų mokytis, pasakysiu ką manau aš.
Kaip minimum - reikėtų žiūrėti į akis. Be abejo, būna situacijų, kada dirbi, kažkur sutelkęs dėmesį, eina daug žmonių pro šalis, visi lenda su savo rankomis ir tikrai nespėtum su visais pasisveikinti tobulai (atsistoti, žiūrėti į akis ir stipriai spustelti dešinę). Vis dėlto, reikėtų atsisukti į žmogų, žiūrėti į akis ir ne per stipriai suspausti ranką. Nebūtina suspaudus mojuoti, nebūtina spausti ir rodyti savo delno jėgos, tiesiog - pilnai suspausti ir tiek. Bent tiek.

O ką tai duoda? Jei tu (jau kreipsiuosi tiesiogiai į tuos, kurie yra tas „skudurėlio“ tipas) savo rankos suspaudimo negali net pavadinti suspaudimu, jei niekada apie tai nesusimąstei, jei niekada nebandei rimtai pasisveikinti - pabandyk jau dabar. Tiesiog imk ir ateinantį pasisveikinimą atlik rimtai. Pajusi kaip ir pats jautiesi daug geriau. Ir patikėk - atrodysi žyyymiai rimčiau ir vyriškiau.
Iš esmės, jei bičas nėra protingas, jei nėra gabus, jei neturi tikslų, jei tą ar aną, bet pasisveikina normaliai - jau kaip minimum žinau, kad sveikinuosi su vyru. Ir tai džiugina.

Tiek, trumpai šį kartą. Piktai ir viliuosi, kad su vaisiais. Viliuosi, kad ir mano aplinkoje nors vienas skudurėlio tipo žmogus tai perskaitys ir susimąstęs kitą kartą stipriai kirs dešinę.

Vyriškas rankos paspaudimas | vyriskumas.eu
Panašūs įrašai

Patarimai kodėl verta naudoti barzdos priežiūros priemones
Barzda ir ūsai - dvi opios temos, kurias su klasiokais maždaug 9 klasėj apkalbėdavom bent kartą į savaitę. Buvo ir nerašytos varžytuvės - pa ...
Nemoku = ne vyras?
Turėjau tokią situaciją. Na, tiksliau - mačiau iš šono. Mano pažįstamo žmogaus mergina nusipirko sekcijos komplektą. Didelį ir gražų. Jį su ...
Skaityta 2388 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!