Kam vyrui reikalinga moteris?
Prrr prrr prrrr
Prrr prrr prrrr
- Alio. Nu ką? NU KĄ? Ko tau reikia? Stoviu ant stogo dabar, bl*t anteną laikau. Tuoj nukrisiu. Ko nori? Grįšiu, viskas.
(Padeda regelį)
- Ką veiki ką veiki. Smau**u bl*t, ką veikiu. Ot boba neturi ką veikt. Skambinėja ir skambinėja. Užsiėmęs aš.

Prieš kelias dienas man pasitaikė unikali galimybė sudalyvauti mini istorinėje akimirkoje, kuomet stovėjau ant 12 aukšto stogo ir stebėjau kaip kiti radijo mėgėjai stato anteną ir pajungia ryšio kartotuvą. Ir ši aukščiau aprašyta situacija buvo reali. Girdėjau tokį pokalbį iš vieno žmogaus. Ir tai nugirdęs iš karto susimąsčiau: kam jam moteris. Nu kam? Iš esmės, jis ją skaudina, niekina, o patį jį ji nervina. Tai kam jam ji? Ar šios aplinkybės vertos padrikai padarytos vakarienės ir šiek tiek finansiškai laisvesnio gyvenimo?
Žinoma, gal jam buvo tiesiog sunki diena ir jis buvo susinervinęs. Bet tai nekeičia esmės, kad su savo žmona taip kalbėti nederėtų.

Tai sukėlė minčių: kam vyrui reikalinga moteris? Ko reikia moteriai iš vyro - čia kitas klausimas. Būtų galima išvesti - šilumos, finansinės pagalbos, psichologinės atramos, pagalbos ūkyje, sielos draugo, kuris norėtų jos klausytis ir pan.
Bet tokią temą reiktų palikti joms. Dabar apie mus. Kam mums moterys?

Jei klystu, pataisykit - Biblija rašo, kad Ieva buvo sukurta iš Adomo šonkaulio. Kartą su savo "buvusia mergina" (dabar jos "statusas" daug gražesnis ir rimtesnis :)) ) buvau tokiame renginyje "Draug(e)auk". Jis vyko Kaune, per 2015 m. Valentino dieną. Ten kalbėjo toks italas ir man įstrigo keletas labai labai gerų jo žodžių. Jis pasakojo apie Ievos kūrimo istoriją ir viduryje pasakojimo publikos paklausė ar kas žino kodėl Ieva buvo sukurta iš šonkaulio. Kodėl ne iš blauzdikaulio, kaukolės ar kito kaulo? O atsakymas toks, kad šonkaulis yra arčiausiai vyro širdies. Gražu. Žinoma, tai yra tokia, sakyčiau, teologiška teorija. Buitiniame gyvenime viskas galbūt kiek kitaip, ne taip romantiškai.
Bet iš esmės - moteris iš savęs turi būti kartu su vyru. Kaip ir vyras su moterimi. Bet kodėl? Juk abi lytys puikiai gali išgyventi viena be kitos. Bet kažkas traukia. Vienus labiau, kitus mažiau.
Geras pavyzdys - In ir Jang.

InJang

"In ir Jang – kinų filosofijoje ir metafizikoje – du visur randami priešingi, tačiau vienas kitą papildantys pradai. In yra siejamas su tamsa, pasyvumu, moteriškumu, kryptimi žemyn, naktimi; Jang yra šviesus, aktyvus, vyriškas, krypstantis aukštyn, susijęs su diena." (Šaltinis)
Tai reiškia, kad pasaulyje vyrautų stabilumas, kiekviena jėga turi turėti priešingą jėgą. Taip vyras turi turėti moterį. Ir ta harmonija gražiai susidėlioja iš pareigų. Vyras toks daugiau "tiekėjas", moteris - "auklėtoja". Ir tokių dviejų skirtingų rolių susidūrimas sukuria sąlygas stipriam progresui. Tai įliustruoja kažkur skaityta laaaabai graži mintis: "Poroje žmonės vienas kitam turi būti kaip laiptai, kad abu galėtų augti". Taip pat, gražiai skamba "Vyrai mato objektus, o moterys - sąryšius tarp jų". Argi ne tiesa? Ir kaip gražiai pasaulis visapusiškai gali būti pažintas su vyro ir moters pagalba.

Tai kodėl vyrui reikia moters?
Prieš metus perskaičiau Steve Harvey ir Dennen Millnex knygą "Ko nori vyrai?". Joje buvo vienas skyrelis, kuris vadinasi taip: "Trys dalykai, kurių reikia kiekvienam vyrui: parama, ištikimybė ir putytė".

Parama ten aprašoma kaip moteriškas rūpestis dėl vyrų. Jiems reikia, kad grįžus po darbo žmona pasiteirautų kaip jo dienelė ir pasakytų, kad ji vertina jo triūsą ir kad patį vyrą labai brangina.
Ir tikrai, kiekviena diena vyrui yra mūšis. Nežinau kaip moterims, bet vyrai kiekvieną dieną išeina į pasaulį pilną kitų vyrų, su kuriais reikia kovoti arba, kaip minimum, jiems įrodyti savo vyriškumą. O kas skatina tai daryti? Eiti, kovoti, siekti karjeros? Matyt, daug kas, bet tikrai nemanau, kad būčiau stipriai ap'eiiikk jauuu'autas sakydamas, kad moteris yra vienas didžiausių motyvatorių. Nežinau kaip jums, skaitytojams, yra, bet man būna tokių situacijų, kuomet mano sužadėtinė sprogsta iš meilės man kai aš progresuoju - kai pradedu kažkuo domėtis, kai keičiu gyvenimą, kai pradedu kažką rimto skaityti ir žiniomis dalinis su ja. Ji tada tiesiog švyti. Ir tai mane be galo motyvuoja. Tada man atrodo, kad aš per naktį galėčiau pusę Mažvydo bibliotekos kūrinių perskaityt :D Ir tai yra vau. Kaip ji mane palaiko, kuomet sunku ar nepasiseka. Kai atrodo, kad nebežinau dėl ko tam tikrus dalykus darau - įsiterpia ji ir mane nuraminusi supurto, pasako, kad, pavyzdžiui, jai labai gražu kad aš tuos dalykus darau. Tuomet žinau, kad nors vienas žmogus Žemėje vertina mano pastangas. Tad man ta knygoje minėta parama labai stipriai pasireiškia. Ar man to gyvybiškai reikia - nežinau, išgyvenau 22 metus be tokios šiltos ir artimos paramos. Bet vieną pasakyti galiu - dabar dėl tam tikrų dalykų daug lengviau. Daug.

Antras dalykas - ištikimybė. Knygoje rašoma, kad moters meilė yra šilta, emocinga, rūpestinga, miela, švelni ir panašiai. Ir jei moteris tikrai myli vyrą, ji niekuomet jo neišduos ir visi kiti vyrai jai bus nuliai. Ir jei į kambarį įžengtų Bredas Pitas su lagaminėliu pinigų - moteris vis tiek sakytų - čia mano vyras ir man Bredo nereikia. Tai yra ištikimybė ir vyrai ją vertina labiausiai. Iš esmės, aš didžiaja dalimi labai sutikčiau. Neimant meilės kaip dviejų žmonių darbo, tikrai, moters meilė maždaug tokia, kaip aprašyta, ir yra. Vyrai meilę jaučia kažkaip kitaip. Bet ištikimybė tikrai yra vienas, o gal net pats svarbiausias dalykas. Kaip vyrui reikia paramos, taip jam reikia žinoti ir jausti, kad jo moteris nepabėgs net jei vyras bus atleistas iš darbo. Taip moteris vyrui leidžia pajusti, kad jis nėra vienas, jis turi kažką, kas vis tiek jo laukia. To vyrui tikrai reikia.

Trečias dalykas - vulgariai parašytas, bet neverčiau ir nemaskuoju - putytė. Tai yra "mandriai" apvilktas sekso poreikis. Ir čia nieko keisto. Kadangi tai yra daugiau "instinktas", libido proveržis, fizinis "reikalas" - apie jį persiplėsti galbūt nereikšminga, nes didieji postringavimai dažniausiai būna dėl dvasinių temų. Knygoje sekso poreikis kiek per daug sureikšminamas. Tas skyrius parašytas taip, it autorius būtų visiškas nimfomanas, nors keliose pastraipėlėse rašo ir "bet jūs nepagalvokite, kad mes gyvūliai". Apibendrinant - neginčijamas faktas su keliomis išimtimis, kurias nulemia apsisprendimas (pavyzdžiui, kunigystė), gyvenimo aplinkybės (neįgalumas) ir panašiai.

Knygoje surašyti 3 esminiai poreikiai. Ir visi jie susiję su moterimi. Jau vien iš to galima brandinti atsakymą į šio įrašo klausimą/temą. Bet ko reikia dar? Dar papildyčiau keliomis pabiromis mintimis iš įvairių informacijos šaltinių ir iš savo galvos: moteris vyrą puošia. Pasigražinusi moteris vyrą labai puošia. Ir aš GAAARANTUOJU, kad kiekvienas vyras nori atėjęs į kompaniją prisistatyti ir sakyti - štai, čia mano moteris. Ne dėl to, kad ji būtų daiktas (maždaug - va, pasigavau, ji mano nuosavybė), bet tiesiog - štai, šalia manęs yra nuostabi moteris, kuri mane myli.
Kas be ko, vyras be moters neturėtų vaikų (kalbu apie natūralų procesą, o ne įvaikinimą ir pan.). Vyrui vaiką teisingai išauginti nuo pat mažens, o dar kokią mergaitę tai išvis - turėtų būti daug sunkiau nei su moterimi.
Galų gale, šiais laikais mes galime sekstilijonus terabaitų informacijos pasiekti nemokamai ir čia pat - bet viskas netilptų mūsų galvose. Vyras dažnai kaupia galvoje tą informaciją, kuri liečia jo darbą, gyvenimą ir tam tikrus hobius - dažnai techniką, sportą ir pan. O įsivaizduokit jei dar reiktų papildomai grūsti informaciją apie švarą, grožį, dvasią, santykius ir pan. Laimei, turime moteris, kurios tokioje informacijoje yra asės ir bet kada jų gali pasiklausti: brangioji, ar verta pirkti medvilninį megztinį ir kaip dėl tokio megztinio kainos nesusipykti su Audrone? :D
Moteris vyrui yra raktas į šeimą. Moteris vyrui yra pamatas meilei. Moteris vyrui yra vanduo, kuris minkština vyro kietumą. Moteris vyrui yra visur ir be jos niekaip.
Sąrašą būtų galima tęsti be galo.
Šis mano tinklaraštis yra apie vyriškumo paieškas. Tad iš tokių visų mano postringavimų būtų galima kelti klausimą: ar yra vyriška taip stipriai kibtis moters ir savo gyvenimo pagrindą ar labai didelę dalį statyti su moterimi? O gal būtų daug vyriškiau tapti labai rimtu, kietaširdžiu karjeros rykliu, seksui susišaudyti panų klube, maistą valgyti maitinimo įstaigose ir pan? Juk daug vyro poreikų būtų galima patenkinti tokiais būdais. Bet ar tai vyriškiau nei kibtis į moterį? Patikėti jai savo paslaptis, silpnumus, prašyti jos pagalbos ir paramos. Pasirodyti jai tokiu, koks esi - sužeistu, bet su kieta kauke.

Manau, kad daugumai vyrų tikrai yra daug lengviau išimti automobilio variklį, jį išardyti, pakeisti tarpines, viską išvalyti ir sudėti atgal nei su savo moterimi atvirai pasikalbėti, pavyzdžiui, apie savo kompleksus (negiriant savęs esu apie tai kalbėjęs. Beprotiškai sunku. Pabandykit kada. Sunku, bet naudinga :) ). Tai kas vyriškiau: tuos kompleksus, baimes, silpnasias vietas slėpti giliai viduje ir rodyti tik tai, kas atrodo vyriška ar kaip tik - atremti savo gyvenimą į moterį ir nors prieš ją - nors prieš vieną žmogų Žemėje pasirodyti tokiu, koks esi, išdrįsti atsiverti ir nugalėti savo baimę, kad jei kas pastebės tavo sielos žaizdas - būsi pažeidžiamas, būsi manipuliuojamas.

Aš pats keletą metų vienur ar kitur esu girdėjęs temų, kalbėjęs ar skaitęs apie vyriškumą ir dauguma tų informacijos šaltinių teigė, kad vyras neturi daryti to, ano, turi būti stiprus, nuožmus ir taip toliau. Bet su laiku vis labiau nežinau ar tuo tikėti. Nežinau ar užsigniaužimas ir bijojimas pasirodyt silpnu yra vyriška ar kaip tik - bailu. Bet kas dėl pačio manęs - beprotiškai myliu savo moterį, noriu savo gyvenimą remti į ją ir jai parodyti save tokį, koks esu. Net jei ir tai rizikinga. Matyt, meilė yra noras dalintis ne tik skania vakariene, geru filmu ir gražiais žodžiais, bet ir savo esme - su visais defektais.


Komentarams: tai vis tik - kam vyrui moteris, a? :)
Panašūs įrašai

Pirmasis įrašas - postringavimai apie rūpinimąsi išvaizda
Šį tinklarašį susiprogramavau per 2 dienas ir vieną vakarą dar patobulinau. Sakyčiau, kad visai neblogai padirbėjau, nes neužtrukau ilgai ir ...
Italų vyrai turi stiliaus jausmą ir tą parodo
Prieš mėnesį teko su draugais pasibūvoti Italijoje. Išnuomotu automobiliu važiavome į pietus ir per 3 dienas apkeliavome keletą miestų. Vien ...
Skaityta 4271 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!