Vyrai mokosi iš vyrų 3 - įspūdžiai
Savaitgalį dalyvavau tikroje vyriškumo bomboje - „Vyrai mokosi iš vyrų“ mokymuose. Tai jau trečią kartą iniciatyvių vyrų organizuojami mokymai, kuriose vyrai pabūna tarp vyrų ir mokosi vieni iš kitų. Sukviečiami keli savo srities profesionalai, keliasdešimt dalyvių ir visi apturi puikią, vyrišką ir įdomią dieną.

Visą šeštadienį taikliai apibūdina pats renginio aprašymas:

„Tęsiame sąmoningo pabuvimo dieną su draugais ir draugų draugais, kuriame sužinosite:

  • kaip mokytis vienam iš kito;

  • būdus išgryninti ir sustiprinti savo vyriškąsias savybes;

  • metodus, kurie leis kiekvieną dieną turėti daugiau energijos;

  • kaip įgyti gilesnį suvokimą apie tai, KAS AŠ ESU ir KOKIA MANO MISIJA;

  • praplėsite pažinčių ratą bei rasite bendraminčių.“


Viskas pataikyta 100%!

Iš pradžių turėjome Aikido treniruotę. Įdomiausia, kad man didžiausią įspūdį paliko ne pati treniruotė, bet žmogus, kuris ją vedė (Žanas Neimantas). Atėjo paprastas vyrukas, su akiniais, su pilvuku, ramus toks. Persirengė treniruočių rūbais ir pradėjo prisistatymą. Pasakė, kad yra 3 viešbučių ir lyg ir 4 restoranų valdytojas, 10 metų dirbo bažnyčiai, yra kažkurių skautų komisaras, Ogmios miestelio direktorius, lygtais 12 metų treniruojasi aikido ir dar augina 3 dukras. Va čia tai vyras su kia***ais!

Vyrų mokymai inTegra House :)

Posted by Donatas Kantakevicius on Saturday, February 18, 2017

Treniruotės video

Po to išbandėm kvėpavimo pratimus, atsipalaidavimo technikas, bendravome poromis.
Prasilaisvinę protus ėmėm laužti stereotipus su Lino Matulio (www.supergentis.lt) pagalba. Tai buvo kūno džiazas (angl. Body jazz) - šokis, kuris nėra varžomas stereotipais.
Buvo gerai. Smagu matyti kaip žmonės, kurie mokymuose buvo susikaustę ir tam tikrus dalykus darė nenoriai, galiausiai prasilaužė per šį šokį. Visi pradėjome nedrąsiai, tačiau po 4 dainų prasimerkęs pamačiau, kad absoliučiai visi šoka išsitaškę kaip tikrai ne prasčiausiam klube. O beje, klube vargu ar dar pamatysi taip šokančius vyrukus. Šoko visi iki vieno (na, buvo vienas toks fruktas, bet čia nerašysiu apie jį. Tiesiog kaip ir turi būti visuomenėje - yra kažkas, kas maištauja prieš viską, nors galbūt net pats nesupranta kodėl yra tarp tų, prieš kuriuos maištauja).
Buvo labai gerai.

Kai jau tapom visiškai atsipalaidavę ir prajudėję - Donatas Kantakevičius (atraskpasaukima.lt) parengė dar vieną bombą - garso terapiją. Iš pradžių su psichologiniu parengimu pasivaikščiojom po sniegą basomis (pats nesutikčiau tokiai idėjai, tačiau ten - ten buvo toks nurautai geras laikas, kad buvo neįmanoma atsisakyt). Unreal. Pabandykit kada. Tiesiog neįtikėtinai gera patirtis. O tada salėj visi išrėkėm visą mėšlą, kurio buvom prisirinkę per gyvenimą. Nuoširdžiai - ėmėm ir išrėkėm. Ir po to visi buvo užkimę, tačiau atsigavę. Rimtai, matėsi ramybė visų vyrų veiduose.

Nes c'mon, kur daugiau išsirėksi?

Taip pat, gerą vizualizaciją apie savo ribas pravedė Saulius Bagdonas. Man pačiam to labai reikėjo. Tokio gero užvedimo. Tokio priminimo, kad ribas kuri pats.

Pabaigai paliktas ramus pasikalbėjimas su Ryčiu Lukoševičiumi (www.isave.lt) apie tai, kaip paleisti neigiamas emocijas ir atlaisvinti protą nuo nereikalingų dalykų.

Galiausiai - pasidarėme bendrą nuotrauką (gavęs įkelsiu čia), tvirtai vieni kitiems paspaudėm rankas ir išsiskirstėme.

Buvo gerai, buvo super gerai. Aš rekomenduoju tokią patirtį visiems vyrams. Visiems, kurie nors kiek deda į savo vidų, kurie nors kiek mąsto apie vyriškumą, kuriems atsibodo banali veikla arba nieko neveikimas. Kurie nori išeiti iš savo komforto zonos ir per vieną dieną gauti tiek įspūdžių, kiek sugebėjau čia surašyti (tiesą sakant - dar visą tai padauginant bent iš 10 :D).
Sutiksite daug normalių vyrų, su kažkuriais susipažinsite, paskanausite sveiko ir tikrai labai skanaus maisto.
Jei domiesi kaip auginti vyriškumą - tokie mokymai yra tiesiog must. Beje, kitas nusimato maždaug balandžio mėnesį.

Nuoroda į mano lankytą event'ą

Vyrai mokosi iš vyrų | vyriskumas.eu

Viso!
Panašūs įrašai

Harald Braun - „Ką privalo žinoti šiuolaikinis vyras?“ Knygos apžvalga
„Nespręsk apie knygą iš jos viršelio“ - regis, būna atvejų, kuomet šia patarle vadovautis nereikia. Jei kam nors iš viršelio ši knyga neatro ...
John Eldredge – „Laukinis širdyje“. Pasidalinimas ištraukomis ir mintimis
Šis įrašas bus tokia kaip mini knygos recenzija su papostringavimais apie tam tikrus dalykus. Pagaliau baigiau skaityti John Eldredge – „La ...
Skaityta 6839 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!