Seminaras vyrams: „Vyriškumo kaina: suklastotas intymumas“
Sveiki visi.
Seniai jau rašiau, nors prie šito tinklaraščio karts nuo karto prisėdu. Paskutinis prisėdimas atsispindi komentarų funkcionalume - perdariau iš Facebook į savus, kad būtų galima rašyti ir anonimiškai (vis tikiuosi, kad tai paskatins dalinimąsi mintimis :) )
Dabar noriu parašyti greitą kvietimą. Nesu Gyvojo vandens sponsorius (o apie šitą organizaciją galite pasiskaityti plačiau google), tačiau esu buvęs jų poroje seminarų ir jaučiu norą į juos kviesti ir kitus.
Tikrai smagu matyti, kad yra suinteresuotų žmonių šviesti vyrus ir vesti juos link tikrojo vyriškumo atradimo. Tie seminarai yra gera vieta atsitraukti nuo visko, kažką sužinoti ir apmąstyti kiek dėstoma tema liečia asmeninį gyvenimą ir kaip jį būtų galima pakeisti su naujomis žiniomis.

Plakatas

Tikiuosi, kad susitiksime ten ir jei netyiča ten dalyvaus nors vienas šitą tinklaraštį skaitantis žmogus - būtų smagu, jei jis prieitų persimesti porą žodžių :)

Geros savaitės visiems!
Panašūs įrašai

Įspūdžiai iš Geriblogai vakarėlio
Geriblogai. Pirmiausiai norėčiau pristatyti juos. Tiksliau - jas. Geriblogai - tai blogerių agentūra, kuri laikosi ant Viktorijos ir Ugnės p ...
Lietuviškų vyrų klubų apžvalga
Vieną dieną skaitinėdamas vieno Facebook vyrų klubo narių post'us sugalvojau, jog galiu apžvelgti ir surašyti visus klubus, kuriuos žinau ar ...
Skaityta 2133 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!