Metas iššūkiams sau. Kas, kaip ir kodėl
Metas keisti savo gyvenimą, įvesti naujų spalvų, pamatyti ką galiu ir kiek galiu ryžtis.
Prieš kelias dienas prisiskaičiau daugeliui blogus mėgstančių žmonių žinomo debesyla.lt tinklaraščio, kuriame radau straipsnį apie beprotiškus autoriaus sau iškeltus iššūkius. Taip pat jis skatina juos išsikelti kiekvienam, kuris nori gyvenime teigiamų pokyčių. Nors nesijaučiu, kad gyvenčiau nuobodų gyvenimą, bet kodėl nepabandžius jo paįvairinti. Įkvėpimo jausmas labai gražus. Aš buvau stipriai įkvėptas Danieliaus (debesylos autoriaus)(ačiū tau, Danieliau!), tad pasikūriau panašų debesylietiško stiliaus savo sąrašiuką, tebūnie žaismingą, kitokio stiliaus nei įprasta ir tikiuosi, jog man pačiam taip pat pavyks kažką įkvėpti kuri savo gyvenime mažus rankų darbo stebuklus.
Šis įrašas nebus ilgas, viską rasite iššūkių skiltyje (kairėje, tarp meniu) ir taip pat skaičių kiek iš kiek iššūkių jau esu pilnai įveikęs.

Iki kitų pergalių!
Panašūs įrašai

Lietuviškų vyrų klubų apžvalga
Vieną dieną skaitinėdamas vieno Facebook vyrų klubo narių post'us sugalvojau, jog galiu apžvelgti ir surašyti visus klubus, kuriuos žinau ar ...
Įspūdžiai iš Geriblogai vakarėlio
Geriblogai. Pirmiausiai norėčiau pristatyti juos. Tiksliau - jas. Geriblogai - tai blogerių agentūra, kuri laikosi ant Viktorijos ir Ugnės p ...
Skaityta 2015 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!