Lietuviškų vyrų klubų apžvalga
Vieną dieną skaitinėdamas vieno Facebook vyrų klubo narių post'us sugalvojau, jog galiu apžvelgti ir surašyti visus klubus, kuriuos žinau arba kurių nežinau, bet galiu nesunkiai rasti. Ir štai - nuo šiol kairiajame meniu rasite nuorodą į lietuviškų vyrų klubų sąrašą, kuris bus nuolat pildomas, jei tokių klubų daugės.

Nuorodos vieta puslapyje | vyriskumas.eu

Ir išties - dabar visai geras laikas, mat po Donato Kantakevičiaus prieš maždaug metus ar čiut daugiau aktyviai pradėtos vykdyti veiklos, skirtos vyrams, laikai pasikeitė ir susikūrė keletas klubų, skirtų vyrams. Jau ir prieš Donatą buvo vyruratas.lt ar Veikliųjų žmonių bendrija, tačiau jie nėra gerai žinomi. Po Donato klubo įsteigimo ir sukurtos Facebook grupės šią idėją ir įkvėpimą pasigavo dar keletas Lietuvoje žinomų vyrų. Vienas sukūrė prasmingą klubą, su aiškiomis taisyklėmis, nuostatais, veiklos kryptimis, kitas - galbūt kiek daugiau „blevyzgoms“ skirtą klubą.

Vis dėl to - burtis yra labai svarbu ir naudinga, todėl nėra nieko blogo, kad klubų yra labai skirtingų. Svarbu, kad visokio „kirpimo“ vyrai rastų sau vietą.

Labai akį traukia Martyno Driuko klubas „Satori“, kuris atrodo daug žadantis ir dėl savo struktūros, ir dėl tikslų. Va tokių klubų norėtųsi ateityje matyti kiek daugiau. Plius - manau, jog labai geras bruožas klubui suteikti pavadinimą, nes pavadinimas „Vyrai“ arba „Vyrų klubas“ atrodo labai neformaliai. Tai - galbūt „thing to consider“ tiems, kurie ateityje norės steigti savo klubą.

Pabaigai - visus skatinu pasidomėti šiais klubais, galbūt nueiti į vieną kitą susitikimą ir palikti komentaruose atsiliepimą apie klubo veiklą. Ypač būtų įdomu sužinoti apie mažiau atvirus klubus, kaip kad vyruratas.lt.
Panašūs įrašai

Seminaras vyrams: „Vyriškumo kaina: suklastotas intymumas“
Sveiki visi. Seniai jau rašiau, nors prie šito tinklaraščio karts nuo karto prisėdu. Paskutinis prisėdimas atsispindi komentarų funkcionalu ...
Metas iššūkiams sau. Kas, kaip ir kodėl
Metas keisti savo gyvenimą, įvesti naujų spalvų, pamatyti ką galiu ir kiek galiu ryžtis. Prieš kelias dienas prisiskaičiau daugeliui blogus ...
Skaityta 1655 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!