Mr. Natty pomados apžvalga
Turputį atsitraukiant nuo vien barzdos priežiūros priemonių - šį kartą galvosi plaukams skirto produkto apžvalga - Mr. Natty pomada.
Pats žodis pomada man gana keistas, tad jei kas nors taip pat nežinot ką jis reiškia - tai iš italų kalbos verstas „obuolys“, mat senais gūdžiais laikais tokių „tepalų“ pagrindas buvo trinti obuoliai. Reikšmę pasiskolinau iš labai patrauklaus Sukausa straipsnio apie pomadas.

Mr. Natty plaukų pomada | vyriskumas.eu

Šią anglišką (net pakuotė sufleruoja anglišką dizainą) pomadą gavau iš hipster.lt, o šios apžvalgos rašymo metu jai dar ir taikoma akcija, ultra nice!

Parduotuvės aprašymas teigia, kad tai yra vidutinio blizgumo pomada, nors pats teigčiau, kad ji visiškai matinė (kas man labai patinka). Sutepus - taip, matosi šlapias efektas, tačiau gerai įtrynus ir su fenu „prikepus“ - atrodo labai natūraliai. Suformuoti plaukai gana neblogai išsilaiko visą dieną, nesiskundžiu. O bet kada galima ir daugiau jos pritepti, kad fiksacija išsilaikytų visą dieną.

Su pirštu kabinasi labai lengvai, naudoti jos reikia nedaug, o pakuotėje, kaip pasakytų angliškai kalbantis žmogus - „plenty of product“. Tikrai užteks ilgam.

Na ir kvapas. Kvapas. Kvapas.
Parduotvės aprašymas teigia: „Kvepia NUOSTABIAI!“. Ir sutinku su kiekviena NUOSTABIAI raide. Kas ten per kvapas - nežinau. Primena šokolada ir kavą, bet manau visi esam uostę kokią nors grožio priemonę, kurią tiesiog norisi suvalgyti. Tai čia vienas iš tų atvejų. Sakau - galiu duot nukrist teorinį pirštą, jei kažkam tas kvapas nepatiktų.

Rekomenduoju tiem, kurie turi valios nevalgyti skaniai kvepiančių cheminių produktų ir kurie mėgsta matines pomadas.
Panašūs įrašai

Vyrai mokosi iš vyrų 3 - įspūdžiai
Savaitgalį dalyvavau tikroje vyriškumo bomboje - „Vyrai mokosi iš vyrų“ mokymuose. Tai jau trečią kartą iniciatyvių vyrų organizuojami mokym ...
Arturo Cattaneo - „Santuoka iš meilės" - žiupsnelis minčių
Naujausias mano skaitinys - Arturo Cattaneo, Franka, Paolo Pugni – „Santuoka iš meilės. Gyvenimas poroje“. Šią knygą baigiau skaityti pri ...
Skaityta 1415 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!