Edwin Jagger Sandalwood barzdos šampūno apžvalga
Edwin Jagger Sandalwood - šampūnas, kuris vertas aplodismentų. Jis yra kone dvigubai brangesnis už savo konkurentus, tačiau pelnytai atstoja savo kainą vonioje.

Edwin Jagger Sandalwood barzdos šampūnas | vyriskumas.eu

Kvapas - mano turimas produktas turi Sandalmedžio aromatą. Ir jis, mano nuostabai, labai skiriasi nuo kitų produktų, kuriuos turiu šiuo kvapu. Iš pradžių buvo keista ir net pajutau nusivylimą. Vis dėl to, po kelių panaudojimų labai pripratau prie to kvapo ir kiekvieną kartą juo mėgaujuosi. Tikrai, šis kvapas yra specifinis ir daugumai (kiek aš daviau pauostyti) nepatiko. Todėl perkant šį šampūną internetu - siūlyčiau neskubėti ir paieškoti ar yra kokių nors galimybių iš pradžių jį pauostyti.
Negaliu nepaminėti, kad pauosčius barzdą vakare - ji vis dar gana stipriai kvepia Sandalmedžiu. Stiprus pliusas!

Plovimas - nerealus. Iš pradžių nustebino tai, kad pats šampūnas, įtrintas į barzdos plaukus, juos sukibdo. Ir sukibdo ant tiek, kad gali juos pastatyti statmenai į veidą ir jie stovi nejudėdami. Labai labai keistas jausmas. Toks, lyg barzda būtų ištepta medumi. Apskritai - viskas kuo puikiausiai išsiplauna ir jaučiasi švarumas, kad visi aliejai išplauti ir plaukas visiškai švarus.

Net įpakavimas yra padarytas labai kokybiškai ir su dėmesiu detalėms. Nors tai barzdos neįtakoja, tačiau tikrai malonu matyt tokį solidumą.

Vienintelis minusas - dozatorius. Jis, iš esmės, patogus, tačiau turi tokį niuansą - pasukus „kranelį“ dozatorius iššoksta. Tada jį paspaudi, išbėga šampūnas ir jei vėl spaudi dozatorių, kad jį sukišti atgal (ir pasukus užfiksuoti) - šampūnas išbėga dar kartą. Keistas sprendimas padaryti štai taip, tačiau žinant šį niuansą - galima dozatorių vienu kartu paspausti (kad išbėgtų šapūnas) ir iš kart užsukti.

Visumoje - kol kas tai mano labiausiai rekomenduojamas šampūnas iš visų bandytų (šios rekomendacijos data 2017-01-11).
Panašūs įrašai

Marrakesh for Men Imperial barzdos aliejaus apžvalga
Mano gimtadienis ir Kalėdos buvo dosnios manajai barzdai, mat spintelė pasipildė keletu priežiūros priemonių, kurias ilgainiui būtinai visas ...
Proraso Azur Lime barzdos šampūno apžvalga
Pats pirmasis mano įsigytas barzdos šampūnas. Ir kaip pirmasis - labai pataikytas. Pirma - gera kaina. 11-14 € už šampūną, kurio taupiau n ...
Skaityta 1229 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!