Įspūdžiai iš Geriblogai vakarėlio
Geriblogai. Pirmiausiai norėčiau pristatyti juos. Tiksliau - jas. Geriblogai - tai blogerių agentūra, kuri laikosi ant Viktorijos ir Ugnės pečių. Vienas iš jų projektų - geriblogai.lt, kuriame kokybiškus blogus rašantys žmonės gali talpinti reklamas, vedančias į straipsnius. Parašai naują straipsnį ir pasiviešini jį Geruose bloguose. Ir viskas. Tai vieta, kurioje susirenka ir apie save praneša kokybiškiausių blogų kūrėjai. Graži iniciatyva. Kaip ir graži tų pačių moterų iniciatyva surengti vakarėlį visiems tiems blogeriams, kad jie galėtų susipažinti gyvai ir apsikeisti kalėdinėmis dovanomis.

Susitikome penktadienį Small talk kavinėj, bendravom, mėgavomės specialiai blogeriams sukurtu vieno vakaro kavos receptu. Vėliau - oficialiai keitėmės dovanomis, bendravom ir kažkada skirstėmės.
Buvo gerai. Buvo tikrai jauku. Susipažinau su Ant medinės lentelės kūrėja, kuri man papasakojo baaaisiai įdomių dalykų, kurie ištinka žmogų, rašantį blogą 2 metus ir turintį tūkstančius siekėjų. Labai įdomūs dalykai: nuo kaip viskas auga, iki kas pastebi ir kas pasiūlo bendras, įdomias veiklas.
Dar paspaudžiau ranką vyrostilius.lt kūrėjui už jo veiklą, dar kažkokiam vyrukui, kuris baisiai matytas, tačiau niekaip negaliu atkasti kur. Pakalbėjau su pačia Ugne iš Geriblogai, prisirankiojau patarimų ir išėjau su šypsena.

Dar kartą ačiū, Ugne ir Viktorija, kad suorganizavot. Manau, kad ir pačios matėt, jog visai gerai pavyko tas vakaras. Keep it going!

Jei kas nors iš mano skaitytojų planuojate rašyti savo blogą - vietą viešinimuisi jau turite, o su laiku visa tai gali plėstis ir į pačios blogerių bendruomenės teritorijas. Faini žmonės tie blogeriai. Atrodo, tokie šviesūs ir kuriantys pridėtinę vertę.

Na, o iš vyriškumo pusės - ne už ilgo, jei Kalėdos manęs nesuvalgys, pradėsiu rašyt naujų straipsnių, kuriems jau idėjos sukasi kurį laiką.

Geri blogai vakarėlis | vyriskumas.eu

P.S. kadangi šis tekstas netelpa nei į muziką, nei į technologijas, nei į vyriškumą, todėl įsivedžiau naują kategoriją "Įvairu", kuria stengsiuosi nepiknaudžiauti :)

Iki kitų.
Panašūs įrašai

Lietuviškų vyrų klubų apžvalga
Vieną dieną skaitinėdamas vieno Facebook vyrų klubo narių post'us sugalvojau, jog galiu apžvelgti ir surašyti visus klubus, kuriuos žinau ar ...
Metas iššūkiams sau. Kas, kaip ir kodėl
Metas keisti savo gyvenimą, įvesti naujų spalvų, pamatyti ką galiu ir kiek galiu ryžtis. Prieš kelias dienas prisiskaičiau daugeliui blogus ...
Skaityta 2323 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!