Pirmasis įrašas - postringavimai apie rūpinimąsi išvaizda
Šį tinklarašį susiprogramavau per 2 dienas ir vieną vakarą dar patobulinau. Sakyčiau, kad visai neblogai padirbėjau, nes neužtrukau ilgai ir dar iš to gavau gero malonumo kurdamas kažką unikalaus (turiu omenyje jau sukurtų skritpų pajungimą).

Praėjo keletas dienų, o gal net ir viena, pusantra savaitė ir pagaliau pribrendo mintis apie ką reikėtų parašyti pirmajame įraše. Iš pradžių galvojau, kad reiktų prisistatyt, pasakyt kodėl ir pan. Bet prisiminiau, kad tai yra surašyta "Apie autorių" skiltyje. Dėl to - iš karto prie reikalo.

Šiandien rimčiau prisėdau pasidairyti po jau seniau karts nuo karto apgalvotą reikalą - atgal sušukuotų plaukų šukuoseną. Iš karto pradėjau googlint angliškai, kadangi lietuvių kalba nemaniau kažką rasiąs. Per kelis Youtube video radau, kad tokia šukuosena vadinasi Slicked back. Prasižiūrinėjau įvairių kanalų, atskirų pabirų video, sužinojau kas kaip. Kodėl iš šių video gimė mintis rašyti įrašą? Pati šukuosena, mano manymu, tikrai yra labai vyriška. Bet čia reikėtų atmesti keistus atvejus, kada tam tikri asmenys pasidaro vos ne kibirą ant galvos.
Kadangi su šia šukuosena viskas yra gerai, tad atsakymas būtų - kokia yra naudojamų kūno priežiūros priemonių riba, nuo kurios vyras pradeda moteriškėti?
Iš esmės, atrodytų, kad klausimas yra gana kvailas. Kuo daugiau priemonių kūno priežiūrai, tuo vyras turėtų būti gražesnis, o tai jo tikrai nedaro moteriškesniu. Bet čia kyla kiti aspektai - kiek vyras išleidžia grožio priemonėms, kiek jis tepa kremukų, kurie sumažina maišelius po akimis, kiek jis laiko praleidžia prie veidrodžio ir panašiai. Visi šie aspektai savo didesniu kiekiu daugumai primintų moteris ir tikrai ne vyrus. Dažnas testosteronas ryte nusiprausia, kelis kartus per savaitę apsiskuta, kartą į mėnesiuką nusikerpa ir plius minus gana. O tept kremą: tu ką? Išprotėjai? Kas aš tau, boba?
Kažkaip apie tai susimąsčiau ir pasidarė įdomu ką apie tai mano kiti vyrai. Kas kiek naudoja tų grožio priemonių. Kas kokią ribą laiko slenksčiu iki moteriškumo.

Youtubėje radau labai įdomių kanalų, kurie moko kaip teisingai naudoti priemones šukuosenų darymui, pavyzdžiui:Tai yra informatyvus, aiškus video, kuriame parodoma kaip tai daroma, o video gale - labai neaktoriški vyrukai imituoja verslininkus su moderniomis paauglių šukuosenomis. Viskas ok.
Bet kaip jums, pavyzdžiui, šis vyrukas:Video, kuriame galima pažiūrėti kaip šis vaikinukas ruošiasi išeiti iš namų. Truputį prasukę video pamatysite kokias jis priemones naudoja - nuo vakso iki dantų pastos ir jo batų gamintojo. Ir pažiūrėję į jį ką galvojate - as jis jau boba, žydras ar normalus čiūvakas, kuris tiesiog rūpinasi savo išvaizda kiek labiau nei dauguma XY.

Pats susimąstęs priėjau išvados sau - vyriškumą, pagal mane, galima išlaikyti tol, kol:
1. tų priemonių nenaudoji daugiau nei moteris (nekalbu apie išskirtinius atvejus, kuomet moteris jų praktiškai nenaudoja dėl kokių nors priežasčių);
2. nenaudoji tokių priemonių, kurios, iš esmės, vizualiai ar gyvybiškai beveik nieko nekeičia. Čia turiu omenyje, kad nemanau, jog būtų vyriška perdėtai rūpintis, kad tavo plaukai gautų tik aukščiausios rūšies ten kokio nors B vitamino (čia galėjau stipriai nusišnekėti, prašom nekomentuot :D), kuris vizualiai beveik nieko nekeistų, o ir be jo gali būti plaukuotas ir gražus;
3. nepraleidi vonioje daugiau laiko už moterį. Čia jau būtų tikrai keista, kad moteris susiruoštų ir lauktų vyro. Na, bet tokiu atveju bent jau derėtų atsikelt ar pradėt gražinimosi procedūrą deramai anksčiau už moterį, kad ši neturėtų laukti. Vis tik mūsų pareiga jau stovėti apsirengus ir laikant paltą, kurį padedi apsivilkti savo mylimai moteriai.

Pasidalinau savo mintimis, dabar būtų įdomu išgirsti jūsiškių. Laisva valia prašom rašyti komentaruose. Taip pat - jei turie kokios nors naudingos info kaip tinkamai daryti tą slicked back šukuoseną - prašau, pasidalinkite :)

Iki kitų.
Panašūs įrašai

Kiek kainuoja pasižeminti balsą?
Šiandien panagrinėsiu balso temą. Temą, kuri retai kada būna aptarinėjama. Balsas - dalykas, kurį turime, į kurį retai atkreipiame dėmesį ( ...
Džentelmeniškumas pigiausia kaina
Džentelmenas (angliškai gentleman - gentle - kilmingas, man - vyras) vyro tipas, kuris ištartas moterims kelia nostalgiją ir svajones. Žodi ...
Skaityta 2386 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!