Nemalonūs žmonės kaip motyvacijos priemonė
Šiom dienom internetas tarp savo nesuvokiamiai dielių pliusų turi ir keletą trūkumų, tarp kurių – galimybė susikurti sau patogų pasaulį. T.y – soc. tinklų drauguose turėti tik tuos žmones, kurie patinka, galima skaityti tik tas naujienas, kurios įdomios, diskutuoti tik tomis temomis, kurios patogios arba naudingos tik tau.
Viena vertus – kietai, gyvenime darbo valandomis kovoji, žiūri, kad nuo veido nenuslystų kaukė, o grįžęs namo gali įsijungti internetą ir matyti tik tai, kas patinka.
O čia noriu dėti akcentą į žmones. Į soc. tinklų draugus, viešus žmones ar tuos, kuriuos žinome tik realybėje. Ir kuriuos matant, kuriuos girdint kyla agresija arba nesupratimas iš kur tokie žmonės išvis atsirado..

Pats žinau keletą žmonių, kurie mane labai įkvepia, kuriais stebiuosi, kuriuos seku, nes jie kuria vieną didelį pozityvą, naudą, kitus įkvepia, o ne bando sumekinti ar siurbti enegriją. Pavyzdžiui? Tomas Aršauskas (dėl savo veiklos mąstų ir nuolatinio progreso), Vadimas Zizas (metų atradimas), keletas mano draugų (pvz, Roman Ustinovič. Jei skaitai – žinok – žaviuosi tavim ir tuo, kad pastoviai daliniesi informacija bei įžvalgom!)…
Tačiau žinau ir pažįstu keletą tokių žmonių, kurie tiesiog išneša man protą savo negatyvu, kurių nesuprantu ir turbūt niekada nesuprasiu. Pavyzdį duosiu tik vieną. Viešą žmogų – Andrių Užkalnį. Turbūt visi turi savo nuomonę apie jį. Savos neatskleisiu (nes negatyvu mus pakankamai aprūpina gyvenimas).

Ir dabar reziumė dėl ko kilo mintis apie tai rašyti:

Negatyvu pulsuojantys žmonės man yra variklis judėjimui į priekį!

Šiandien apie tokius žmones mąsčiau ir pagalvojau, kad jie savitai yra variklis. Jie yra įvaizdis – kokiu nenoriu būti. Jie yra savybių rinkinys, kurio nieku gyvu nenorėčiau susikrauti.

Ir mes, vyrai, manau, kad visi turėtume į nemėgstamus žmones kartais pažvelgti iš kitos pusės – jei nenorim jiems padėti arba jeigu matom, kad žmogus tiesiog nenori keistis (nes vis tik geiau per gyvenimą eiti su meile ir noru pagelbėti, nei kad paniekinti) – galima tokį žmogų laikyti pavyzdžiu sau – kokiu nenori būti.

Siūlau stengtis atsiriboti nuo energetinių vampyrų, nuo aplinkos, kuri jus slegia ir sekti tuos, kurie įkvėpia. Kurie kuria. Kurie tobulėja. Kurie padeda kitiems. O kadangi nuo viso negatyvo ir nepatinkančių žmonių nepabėgsim – laikykim juos sau priminimais.

Judam į priekį!


Panašūs įrašai

Vyriškas rankos paspaudimas - kaip ir kodėl?
Viskas, nebeišeina kentėti. Laikiausi, bandžiau pateisinti, ignoravau, tačiau vis daugiau tenka su tuo susidurti - su nevykusiu rankos pasp ...
Ką vairuoji - toks vyras ir esi
Automobiliai. Greitis. Variklio garsas. Prasikuisimas visą dieną prie kokios nors vienos detalės keitimo, bet geras jausmas, kai žinai, kad ...
Skaityta 2006 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!