Ko galime pasimokyti iš alfa patino Airino...
Airinas Arutiunian – žmogus fenomenas. Šiuo metu, vienas labiausiai žinomų žmonių, kurie nesisuka politikoje, televizijoje ar kitoje šou srityje. Žmogus, išgarsėjęs dėl savo veiklos, kuri vienų gyvenimus keičia į gerą, kitiems tai būna placebo tabletės, o dar kitiems ta veikla kelia pyktį arba juoką.

Airinas – pick up’o technikos mokytojas, striptizo šokėjas, rašytojas, seminarų kūrėjas bei vedėjas, uždominavęs vyrų mokymų apie moterų viliojimą rinką ir puikiai ją laikantis jau kelis metus.

Ko gero, dauguma mano pažįstamų, kurie skaito šį straipsnį, manęs nesupranta. Svarsto kokiu tikslu man šovė į galvą rašyti apie šį pašlemėką (ne mano nuomonė) it nebūtų geresnių temų. Na, jį kaip temą galvoje nešiojausi jau gana seniai, vis svarsčiau ką aprašyti ir kaip tai pateikti. Apibendrinus, priežastys kelios:

1. Tai įdomi tema, kuri dabar gana aktyviai plėtojama, tad kodėl neišreiškus savo nuomonės. Ne kartą savo pažįstamų, bendradarbių ir draugų rate ši tema buvo užėjusi, tačiau specialiai savo minčių nesakiau, nes viską laikiau šiam rašiniui (įdomu, kokį pažymį mokykloje gaučiau už tai);

2. Norėčiau visuomenę šiek tiek nuraminti, šiek tiek apšviesti, šiek tiek supažindinti su visu šituo alfa reikalu, nes iš diskusijų pastebiu, kad žmonės dažnai žino tik tai, jog yra toks Airinas, kuris kabina panas, permiega su jomis, patalpina video ir yra grynas šiknius. Ir tai yra grynai tik pati juodžiausia Mėnulio pusė, todėl noriu čiut čiut, per nago juodymą, per akies kraštelį, per plauką parodyti platesnį visos jo tos veiklos kontekstą bei parašyti ką iš tikrųjų kiekvienas vyras galėtų išmokti iš Airino;

3. Mūsų visų Facebook draugų sąrašuose yra tikrai vienas kitas vyras, kurio profilį atsidarius kartą į pusę metų matai tik kokią vieną kitą nuotrauką iš kavinės, kur jis valgo kepsnį, pa’post’intą Candy crush žaidimo rezultatą ir pa’share’intą straipsnį. Iš vienos pusės, jei tas vyras tiesiog mažai praleidžia Facebooke – labai džiugu, bet yra tokių, kurie tiek gyvenime ir tenuveikia. Tuo tarpu, per tą pusmetį Airinas papildo savo veiklą arba pakeičia kryptį, padaro didelį karjeros žingsnį toje srityje ir dar gerai sudominuoja (jau nekalbu, kad daug panelių pasikabina, tačiau to nesinori minėti dėl 2 punkto pirmos dalies). Tiek veiklų, keletas neigiamai vertinamų, puiki proga apmąstyti ir ką nors į galvą iš to įsidėti.

Pats apie šį alfa patiną (kaip daug kas mėgsta jį vadinti) sužinojau iš torrent‘ų dalinimosi tinklalapio (neminėsiu kurio, bo dar kas pradės tikrinti ką ten galimai piratauju :D), kuriame vienas iš Airino mokinių įkėlė video seminarą. Jis vadinosi maždaug „Kaip suvilioti moterį“. Tuo laikotarpiu pats dar buvau studentas, be panelės ir man tas buvo labai aktualu. Tikrai pasidarė baisiai įdomu kas tai per dalykas, nes pažiūrėjus nuotraukas, paskaitinėjus aprašymą buvo aišku, kad kažkoks lietuvis su slapta kamera filmuoja kaip „kabina“ paneles ir dar komentuoja ką ir kodėl daro. Parsisiunčiau. Peržiūrėjau.

Žiūrėdamas mintyse šiek tiek juokiausi, nes tas jo trykštantis noras dominuooooti atrodė juokingas, tačiau giliai širdyje šiek tiek pavydėjau tokios drąsos, nes imti ir priėjus užkalbinti bet kurią merginą – nu neslėpkim, nu tikrai ne kiekvienas galim.
Tada pasi‘googl‘inau kas čia per veikėjas, radau Youtube kanalą, pradėjau žiūrinėt ką jis ten kelia. Ir jau tada buvo apsčiai video. Šimtai. Pilna su pasakojimais kas kaip, su kabinimais, su jo mokinių transformacijom, mat Airinas veda mokymus. Mokiniai, beje, gana juokingi. Ateidavo tokie tikrai betos. Išeidavo alfos. Tačiau tos alfos tokios buvo pastatytos mintyse, bet nepulsuodavo natūralumu. Airinas, kaip ir keletas mano pažįstamų, elgdamasis kaip tikras alfa (beje, šitas terminas ne Airino sukurtas. Tai yra senas, gerai daug kam žinomas terminas, kuris turi net ir mokslinių argumentų) jaučiasi tame patogiai, o mokiniai – tokie lyg išmirkę alfos skystyje, tačiau dar varvantys ir nepersigėrę.

Radau vieną, rodos, Airino pačio rašytą knygą apie jo gyvenimą. Tikrai, įdomi knyga. Nežinau kaip jam sekės lietuvių kalbos egzamine (neįtariu, kad gerai), tačiau įstoti į statybos inžineriją, o ją metus parašyti knygą apie savo gyvenimą gavosi gana neblogai. Ten jis pasakojo kaip gimė Jurbarke, kaip augo, kaip paauglystės metu norėjosi panelių, bet jas kalbinti kelnėse buvo tiek drąsos, kiek ir piniginėj savo uždirbtų pinigų. Tada per internetą susiradęs keletą užsieniečių pamokų apie pick up‘ą su draugu pradėjo kalbinti Jurbarko paneles, ko pasekoje, įgijo daug drąsos, patirties, tačiau ir mergišiaus reputaciją, nes galiausiai beveik visos jurbarkietės jį žinojo ir nekalbėdavo, nes jo tikslai jau būdavo žinomi. Na, vėliau atvarė į Vilnių, stojo į VGTU, metė, nes jautė, kad švaisto gyvenimą ir pradėjo vesti alfa mokymus. Tada rinkoje buvo gal tik vienas rimtas čiūvas (kurio, kažkodėl, žmonės nesmerkia), atliekantis tokią veiklą, tačiau Airinas šią rinką uždominavo.

Iš tikrųjų, kiek tada peržiūrėjau tų video (atrodo, apie 30-40), buvau kažkaip gana įkvėptas. Šiaip, niekada neprieidavau prie panelių ir jų nekalbindavau, bet po tų video viskas atrodė daug paprasčiau. Norėjau jau vieną draugą išsitempt į miestą ir varyt kalbint, tačiau kažkaip taip ir neprisiruošiau. Ilgainiui mano gyvenime atsirado merginų, tad nereikėjo verstis per galvą, mokėti šimtus eurų už seminarus ir kalbinti tūkstančių merginų (beje, įvairūs šaltiniai teigia, kad Airinas yra užkalbinęs virš 20 000 moterų), kad susirasti panelę.

Buvo viena istorija. Studijavau. Vieną dieną keliauju į universitetą ir matau netoli vienos stotelės kažkokį čiūvaką, įtartinai keistą bei labai nestilingai apsirengusį, kuris, kaip tikras beta, nuleidęs galvą prie klyno laikė dėžutę, į kurią įdėmiai žiūrėjo. Eidamas link jo tikrai keistėjausi tuo vaizdu. Staiga, pakreipiu žvilgsnį kairiau ir matau kaip stovi įžymusis alfa ir kalbina panelę. Praeidinėjant tarpe tarp jo ir to keisto čiūvako, šiaip ne taip pastebėjau ir susigaudžiau, kad Airinas kalbina ne šiaip kažką, bet vieną mano klasiokę, su kuria praktiškai nebendravau. O tas keistas čiūvas – Airino operatorius, dėžėje laikantis kamerą (filmavo pro iškirptą skylę). Tikrai giliai nustebęs praėjau ir nusigavau į paskaitas (taip, aš jas lankiau!). Paskaitų metu įsijungiau Facebook‘ą, susiradau tą klasiokę ir parašiau jai žinutę (taip, aš rašinėjausi paskaitos metu!). Paklausiau ar tikrai ten ją kalbino toks čiūvakas. Na ir tada papasakojau kas jis yra, pasakiau, kad nedėtų vilčių, jog toks gražiai apsirengęs, aukštas ir išvaizdus čiūvas ėmė ir ją užkalbino, paprašė numerio ir pažadėjo paskambinti (na taip, skamba baisiai ir grubiai, bet rašiau kažkaip švelniau). Nusiunčiau nuorodą į jo Youtube kanalą, kad pamatytų, jog ji ne viena jo užkalbina. Uždariau Facebook ir šypsodamasis bei didžiuodamasis savimi, kad ją išgelbėjau, toliau klausiau paskaitos. Po kiek laiko perskaičiau jos atsakymą – tai ne mano reikalas, o kad aš jį žinau tai matomai man pačiam ir reikia jo paslaugų (tipo aš jas perku).


Rimtai?
Smailiukas | vyriskumas.euSmailiukas | vyriskumas.eu


Tada atsiprašiau, kad galbūt sudaužiau svajones (nes kodėl tada ji taip supyko, kad norėjau gero?) ir atsisveikinau.
Tai štai, įvadas toks. Airinas – turi begalę video, pravedęs begalę mokymų, padaręs moterų viliojime karjerą ir užkalbinęs mano klasiokę.
O kas toliau? Tai ko mes, betos, galime pasimokyti iš šio alfos?
Prieš atsakant pasidairykim į internetą, kuriame galime rasti klodus žmonių komentarų, kuriais jie apžvelgia Airino veiklą, asmenybę bei įgytą gyvenimišką patirtį:


Komentarai iš Airino youtube kanalo | vyriskumas.eu


Na štai, galime pamatyti, kad autoritetas jis yra daugumai. Ta dauguma savo požiūrį ir nuomonę puikiai argumentuoja, todėl ieškant informacijos apie Airiną iš karto galima susidaryti įspūdį apie kokį žmogų eina kalba.
Baigiant juokus būtų galima pamąstyti apie kokį nors interneto trolį Andrių Užkalnį, kuris taip pat yra pajuokos objektas, tačiau puikiai iš to pragyvenantis ir besimėgaujantis tokiu užsidirbtu autoritetingu visuomenės požiūriu (pagal apibrėžimą, alfai neturi rūpėti kitų nuomonė. Užkalniui keliauja +1 alfos taškas. Gaila, kad visumoj, greičiausiai, tą 1 ir teturi...).

Abu, tiek Airinas, tiek Andrius turi labai panašų visuomenės požiūrį, tačiau jei paklausčiau kuris „labiau daro bloga“, ko gero, beveik visi atsakytų, jog Airinas. Tada aš paklausčiau kodėl. Tada, ko gero, dauguma atsakytų, nes jis pašlemėkas, kabina moteris, su jom permiega, palieka, dar į internetą įdeda, striptizą šoka, koks vyras taip gali elgtis (tarp kitko, kažkada esu per televiziją matęs reportažą apie kažkokią į Lietuvą atvažiavusią striptizo trupę, kurios pasirodymo metu salė tiesiog lūžo nuo moterų kiekio bei karštų reakcijų) ir pan. Tada, galimai, aš dar paklausčiau o ką Užkalnis daro bloga. Į tai, ko gero, jau nelabai daug kas atsakytų, jog storžieviškai menkina žmones, naudoja per daug ironijos, išjuokia įvairias kavines (kurioms spėkim kiek lankytojų nubraukiama dėl va tokios personos siekėjų, kurie šventai tiki Užkalnio skrandžiu) bei kitus gyvenimiškus aspektus (renginius, situacijas ir pan). Ir dalis žmonių man sakytų, kad aš Andriaus bendravimo manierą per daug priimu kaip už gryną pinigą, kad tiesiog jo nesuprantu (nu ir dar turėtų pridurt, kad aš perku Airino mokymus, nes jį „ginu“). Nu gal ir nesuprantu. Ir vargu ar suprasiu, nes kaip tik mokausi kaip reikia ugdyti pagarbą tinkamiems žmonėms, kaip tą pagarbą išreikšti, o ne kaip kažką išjuokti, kad atrodytum kaip pasipūtęs atsiskyrėlis, bandantis būt panašus į daktarą Hausą.

Nu bet viskas OK. Galbūt per daug čia prilyginau žmones. Visi esam skirtingi, visi unikalūs, visi su savo pričiūdais, viskas gerai.

„Ginu“ toliau.

Dabar lenksiu link to, ko galime pasimokyti iš Airino. Suskaidysiu jį į dvi dalis, pabrėždamas ko, mano nuomone, nereikėtų mokytis ir ką, mano nuomone, būtų pravartu bent apsvarstyti kaip savybę, kurią neturint ką veikti būtų galima ugdytis savyje.

Blogasis Airinas

Striptizas. Šiais laikais nuogumas ir apskritai kūnas yra tikrai gerokai per daug keliami ant pjedestalo. Atrodo, kad dabar turėti afigieną kūną yra raktas į sėkmę, šeimą, pliažą, savivertę, gerą darbo vietą ir pan. Ir jei dar prie šitos klodės pridėjus striptizą, kuris yra toks tikrai labai išraiškingas kūno „pagarbinimas“, tada visai pasidaro per daug. Na, tikrai per daug. Nemanau, kad toks kūrinys kaip striptizas yra dorovingas, vertingas, gražus, meniškas ir praturtinantis jį žiūrint. Nemanau, kad jis neša užslėptą mintį. Ir, tiesą pasakius, net nenoriu jo suprasti. Niekada. Čia kalbu ir apie vyrų , ir apie moterų striptizą. Man tiesiog neatrodo patraukli idėja besistaipanti mergina ar vyras, kuriai (-iam) kiši banknotą už blizgančių apatinių, it susimoki už paslaugą, o jis (ji) tą paslaugą (save) parduoda. Gaunasi tokia it vizualinė prostitucija. Na, bet aš ne etikos policija ar konstitucinis teismas. Tiesiog kalbant apie vyrus ir striptizą – yra geresnių variantų.

Tęsiam.

Nelabai gerai skamba ir tam tikras Airino požiūris į moteris. Tikrai esu per kokius 5 metus matęs gal 100 jo video. Man kas kelis mėnesius topteli į galvą pasižiūrėti ko jis dabar prisimąstė ir patikrinęs beveik visada nustembu. Tai pradėjo šokt striptizą, tai pradėjo to mokyt, tai pradėjo vest šokių pamokas, tai pateko į televiziją, tai dar kas. Dabar – jis Amerikoj. Sukasi žmogus :D Tai va – taip per 5 metus karts nuo karto žiūrėdamas supratau jo požiūrio esmę. Ir tas požiūris netikiu, kad veda į laimę, apie kurią jis pastaruoju metu labai daug šneka. Kol esi studenčiokas, kol nori tiesiog pasitrinti su panom, nu ok, žiūrėk tuos video, kalk sau į galvą, kad visos moterys turi paklusti vyrui, kad tu joms turi viską aiškinti, kad jos turi būti it prirakintos prie tavo žodžio, tačiau kuriant šeimą toks poros modelis neišneš. Tiesiog neišneš. Kaip minimum, bus sunkių dienų, kada viskas bus juoda ir nebeprivadovausi, o jei moteris bus už vergą – kas tave paguos? Kas palaikys? Kas padės? Niekas, nes tam reikės tavo leidimo. O tu juk alfa, tu juk negali leisti sau palūžti, negali leisti, kad tave guostų, nes tai betos požymis. Tu turi padėti, guosti, vadovauti. Visada. Ir va taip užsistačius galvoje ribą tarp alfos ir betos pats save gali stipriai laužyti.

Taip, vyras yra šeimos galva, su tuo viskas labai gerai. Daug sprendimų turi priimti vyras, daug rimtų atsakomybių turi nešti vyras, tačiau viskam vadovauti jis negali. Poros esmė nėra tėvo – vaiko santykis, nėra vergo – valdovo santykis. Tai yra tarpusavio kaip komandos santykis, kuriame abu turi savo atsakomybes, tačiau kryptį ir ribas laiko vyras.

Ir paklausius tos Airino nuomonės susimąstau kiek dar vyrų tai žiūri ir priima už gryną pinigą. Moterį priima kaip mašiną, kurios instrukciją diktuoja Airinas. Jo kai kurie video savo energija yra gana stiprūs ir įtaigūs, bet nei viename iš jų nedvelkia tikra laime. Dvelkia verslu ir gal čiut čiut ligotu požiūriu į darbą. Tuose video nėra tų laimės užuomazgų, kurias suteikia moteris vyrui, kurias suteikia šeima, kurias suteikia tiesiog „take it easy“‘nimas. Tiesiog chill.

Taip pat nepalaikau visų erotinių vaizdų, kurie kada nors buvo paviešinti Airino informacijos kanaluose. Tokių video buvo keletas. Galiausiai kai kas nuėjo iki teismo, tik nepamenu kuo tai baigėsi. Lyg ir išsigynė, nes panelė, kurios sekso scena buvo paviešinta, pati sutiko filmuotis ir dar paprašė, kad kitą dieną jai būtų persiųstos nuotraukos. O po to ji padavė Airiną į teismą, nors prieš tai lyg buvo davusi sutikimą. Ir dar viena šitos situacijos mintis – mergina padavė į teismą, piktinasi, visuomenė sužiuro, visi peikia Airiną, koks jis niekšas ir pan., tačiau, kad ta panelė tą pačią dieną susipažinusi ėjo pas jį namo ir gulėsi į lovą – tai dorovinga, nekalta ir normalu? Čia visi tyliai pasvarstykim.

Šiaip ar taip – kam tas intymias scenas kelti? Kad įrodyti, jog mokymai veiksmingi? Na, manau, kad galima ir kitų marketinginių triukų padaryti, neviešinant tokių dalykų. Na, bet Airinas pamoką gavo ir labai puikiai ją išmokęs to nebedaro. Arba stipriai cenzūruoja.
Čia tokios pagrindinės kryptys, kurios tikrai vienareikšmiškai nėra geros. Mano nuomone.

Gerasis Airinas

Čia prasideda straipsnio esmė. It guma Chupa Chups čiulpinuko viduje (vaizdžiai, ką? :D).
Ko galim pasimokyti iš Airino. Kaip pagrindinį dalyką išskirčiau labiausiai jį visuomenėje apjuokianti dalyką – frazes „ėjimas per gyvenimą kiaurai“ ir „dominavimas“. Ko gero, daug kas girdėjote šias dvi žymias Airino frazes, kuriomis ir aš pats kartais juokauju. Tikrai, tinkamoje vietoje pavartojus tą „dominuoooti“ arba „eisiu keurai“ galima visai neblogų bajerių paskaldyti. Bet juokas juokais – daug vyrų nesusimąstydami apie šias frazes ir imdami jas už gryną – ima ir dominuoja, eina per sunkumus ir elgiasi kaip tikri vyrai. Daro verslus, augina vaikus (taip, šitą išskirčiau kaip labai rimtą ir vyrišką savybę, nes kai paklausau savo rate kiek vyrai kankinasi su vaikais tai atrodo, kad čia rimtas darbas :D), palaiko savo žmonas, tobulėja, keliauja, užsiima hobiais, tobulina savo dvasią, tikėjimą, požiūrį, kūną – na ar tai nėra ėjimas per gyvenimą kiaurai? Aš manau, kad yra. Tiesiog iš to bendro masės juokimosi (iš Airino) visi ir tą „ėjimą kiauriai“ išjuokia. Nors čia viskas su tuo labai ok.

Airinas labai verslus. Bent taip atrodo. Blemba, jis yra mašina. Tikrai, nors kartą į metus atsidaryk pažiūrėti ką dabar veikia Airinas – nustebsi, garantuotai nustebsi. Žinoma, yra daug žmonių, kurie keičia veiklas, lokacijas ir pan. Bet kad jau tema apie jį – tai apie jį. Žmogus parašė 5 elektronines knygas (na, apie jų kokybę nekalbėkim. Neskaičiau, bet žinau apie rašymo įgūdžius iš to skaityto gyvenimo aprašymo), kurioms vis tiek reikėjo skirti tikrai nemažai laiko bei sudėti daug žinių. Jei yra nors vienas, manantis, kad knygą parašyti nėra ką – siūlau pabandyti parašyti kokius 30 puslapių apie kokią nors temą. Tada mąstymas pasikeis.

Taip pat prifilmavęs valandų valandas video medžiagos, kiek žinau, pravedęs gal kokius bent 5 seminarus, vedęs šokių pamokas.. Na, man tai jau aiškiai ir garsiai sako apie žmogaus veiklumą ir verslumą. Dar jei uždengi vardą ir sritį (tipo jei nežinai, kad čia Airinas ir kad rašo apie moterų viliojimą tai visai gerai skamba, ar ne?)..

Vis tik, kad ir kaip per stipriai, bet Airinas skatina vyrus dominuoti ir būti poros galva. Skatina nebūti pastumdėliu, skatina turėti nuomonę, skatina būti ramsčiu moteriai. Jei visą šitą skatinimą priimi iki saikingo lygio (ne iki vergas – valdovas), tuomet tikrai galima labai neblogai apsimąstyti koks turėtum būti savo moteriai.

Didelį pliusą duočiau už tai, kad per mokymus privatiems asmenims (seniau dėdavo video ištraukas iš tokių asmeninių mokymų) jis niekada neskatina vyrų rengtis džinsais, džemperiais, paloskiniais rūbais, kedais ir pan. Tikrai nereikia manęs užsipulti, kad čia tipo smerkiu kedus ar pan. Kiekvienas rūbas turi prasmę, vietą, laiką ir tikslą. Tiesiog man pačiam labiau patinka kostiumai, „lakierkos“ ir marškiniai. Ir jei kas nors sulygintų treningą su kostiumu – na, aš visa širdimi sakyčiau, kad kostiumas man yra vyriškesnis rūbas. Ir kad jei kas svarstytų ką rengtis ir klaustų mano patarimo – sakyčiau, jog su kostiumu ar klasikinio stiliaus rūbais niekada neprašausi (nebent miške, kepdamas šašlykus), o su treningais, džinsais ir kedais – daugiau progų. Šiaip ar taip, džinsus kartais nešioju, kedų, nors ir neturiu, bet visi mokyklos koridoriais numindžioti tik su jais, tad viskas su manimi OK :D

Alfa patinas yra geras pavyzdys kaip reikia nemesti to, ką pradėjai. Jau kokie 7 ar daugiau metų moterų viliojimo krypties veikla, kuri vienareikšmiškai uždominavo rinką. Sakyčiau skambus pavyzdys kaip kryptinga veikla galima išties didelių darbų nuveikti (dabar nekalbų apie darbų moralinę vertę). Tad jei visi tiek energijos ir atsidavimo skirtų savo veikloms – daug galėtume padaryti. Išties.
Neseniai užmačiau vieną video, kuris vadinasi „Airino pokalbis su tėvais apie Gyvenimą Amerikoje“. Klausant atrodo, kad klausyčiau ne to žmogaus, kuris kalbėdavo prieš tai. Nežinau kas pasikeitė, man jis autoritetas nepatapo, tačiau minčių tikrai gerų pasakė. Pavyzdžiui (grynai citata iš video):

„Alfa vyras .. jisai.. aš iš vis įsivaizduoju, kad nei geria, nei rūko. Siekia agresyviai tikslų, užsiima zonas ir užlaiko jas. Plaukia į šeimą didžiuliai resursai. Ne tik pinigų, plaukia gerų santykių resursai. Tai čia yra esmė. Nes tas alfa vyras eina su savo moterimi ir bendrauja su kitais žmonėmis, kuriuos pritraukia į savo gyvenimą toks būdamas. Ir tie vyrai kiti rengiasi gražiai, bendrauja ir turi manieras gražias, net neturi minties pavogt jo moterį. Ar jūs galit įsivaizduot apie kokius aš čia šneku rezultatus? Tu gali juo pasitikėt, nes jo mąstymas tvarkingas. Jis gali bet kurią nueit užkalbint, jei jam reik čia tokių tų patirčių, bet jis niekada nepavogs kito vyro moters. Nes jis žino: aš jeigu ją pavogsiu, aš tą kitą vyrą įskaudinsiu, aš save įskaudinsiu“. Sakyčiau labai geras požiūris. Ypač man patiko ta mintis, kad tvarkingai sustatyto mąstymo vyras niekada nebandys nuvilioti savo kokio nors draugo moters. Juk ir Dievo įsakymas yra „Negeisk svetimo vyro ar svetimos moters“, kurį laužant labai daug blogio pasaulyje bręsta – pyktis, kerštas, kančia, nepasitikėjimas savimi, vidiniai sužeidimai ir pan. Šiaip pas Airiną retai išgirsi tikrai gilių ir labai gerų minčių, tačiau karts nuo karto tokių žmogus pasako. Ir tai yra gerai.

Ir jau manau, kad užteks. Visos tiesos, viso gėrio, viso blogio neišrašysiu. Visų minčių nesugalvosiu ir neišdėstysiu. Bet kiek gavosi – tiek savo dūšelę sudėjau, mintį perteikiau ir eisiu miegoti su nedidele viltimi, jog tas mažas mano skaitytojų ratas nors čiut čiut pamatė daugiau dienos šviesos. Pats aš nepažįstu Arino. Vis tik žinau apie jį tiek, kiek kažkada mačiau internete ir tiek, kiek jis savęs pateikia. Galbūt visi jo žodžiai suvaidinti, galbūt visos jo gilios mintys yra apgalvotas marketingas, kuris mane paveikė, tačiau esu įsitikinęs, kad dalį dalykų, kuriuos per Airiną apmąsčiau, yra tikri, teisingi ir naudingi. Kitiem galbūt reiktų uždengti autoriaus vardą, kad galėtų nuoširdžiai priimti faktą, jog Airinas nėra vien ta tamsioji Mėnulio pusė. Taip pat ir aš pats nesu žmogus (ir tikrai nesu užpirktas :D) su žibintuvėliu, kuris vaikšto ir bando apšviesti tą Mėnulį, tačiau negaliu ir nutylėti to, ką žinau. O kiti viso šito 5 lapų turinio nežinodami kartais gal ir ne 100% pelnytai tyčiojasi iš alfos veiklos.

Kad ir kaip bebūtų, Airinas yra fenomenas. Kaip mes turime, ko gero, vieną tikrai drąsiai galima pasakyti – pilnavertę žvaigždę (su visais lazeriais, šou, skandalais, albumais ir Audi R8) SEL‘ą, taip turime ir tikrą donžuaną-alfa-dominatorių-smūginį kūjį, kuris eina keuraj sieną – Airiną. Ir visose srityse turi būti tas vienas vienintelis. Galbūt būvimas tuo vieninteliu kažkurioje srityje yra didelis alfos požymis?

Dabar laukiu komentarų (įtariu, kad daugiausiai sulauksiu tokių, kuriuos buvau nukopinęs iš Airino Youtube kanalo :D).


2018-07-19 atnaujinimas

Atėjo laikas, kada Airinas gana riebiai prisižaidė. Jau ir seniau vykdęs gana smerktiną veiklą nebuvo teisėsaugai rimtai užkliuvęs, tačiau dabar, po 15min.lt tyrimo paaiškėjo, kad šio vyro veikla labai kertasi su morale ir Lietuvos teise, dėl to prasidėjo tyrimas ir kaltinimų teikimas. Nežinau kaip viskas rutuliosis ir toliau, bet vargu ar dar šį straipsnį pildysiu, nes tiesiog visu šituo atnaujinimu noriu pasakyti, jog nors rašydamas šį straipsnį dar įžvelgiau gerų Airino savybių, dabar - sutinku, kad galbūt jam vieta už sienos, ten, kur galima permąstyti savo gyvenimą, o ir naivioms nepilnametėms būtų ramiau...
Panašūs įrašai

Kaip aš ištirpau per 3 savaites (-8 kg)
„Gražiame kūne graži siela“ Tiesa? Galbūt, nes esu linkęs manyti, kad mano siela tikrai graži net ir ne beach body tipo kūne. Niekada nebu ...
Mintys po seminaro apie suklastotą intymumą
Gražią dieną, gentleman'ai. Prieš savaičikę ar kiek daugiau rašiau straipsnį su kvietimu į seminarą vyrams, kurio pagrindinė tema buvo „S ...
Skaityta 3584 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!