Įspūdingi laikrodžiai
Gražų vakarą, mielieji.
Pastarosiomis dienomis mano laikrodis pradėjo streikuoti, dirželis jau taip pat atitarnavo savo, tad pradėjau svarstyti ar šį taisyti ir atnaujinti, ar dairytis kito. Tos mintys atgamino prisiminimus apie vieną iš keliasdešimties mano youtubės grojaraščių, kuriuose laikau teminius video. Vienas iš grojaraščių - laikrodžiai. Buvo laikas, kada pradėjau stipriai domėtis laikrodžiais. Kaip jie veikia, iš ko padaryti, kam skirti guoliai, ką lemia jų skaičius ir panašiai. Tuo laiku youtubėj pamačiau tikrai įspūdingų laikrodžių, kurių buvo išleista vos keli šimtai vienetų. Kiti - didesnio tiražo, tačiau labai išsiskiriantys savo veikimo principu. Dar kartą peržiūrėjau tuos video ir nusprendžiau pasidalinti. Laikrodis, tinkamai priderintas, gali būti labai gražus vyriškas atributas, tad kodėl nepasidairius į tiesiog įstabius laikrodžius.

Apšilimui virš 180 000$ kainuojantis, 200 vienetų tiražu išleistas Jaeger-LeCoultre Master Minute Repeater Antoine LeCoultre laikrodis:Kitas gražuolis - IWC Portuguese Squelette Skeleton Minute Repeater - 18 karatų auksinis laikrodis, taip pat grojantis ir kainuojantis apie 74 000$. Kuo šis mane žavi - savo sudėtingai atrodančiu ciferblatu. Mane visuomet žavėjo sudėtinga mechanika, tad šis mažytis laikrodukas - ne išimtis:Kitas laikrodis - mechanikos šedevras Thomas Prescher Triple Axis Tourbillon, kainuojantis nuo 500 000$. Jis išskirtinis tuo, kad turi 3 ašių tourbillon (nežinau kaip tai išsiverčia lietuviškai. Bet kad būtų aiškiau - tiksėjimo mechanizmas) mechanizmu. Pasigrožėkite:Toliau sąraše absoliutus mechaninis neįprastumas Devon Tread 1 laikrodyje, kurio veikimą būtų sunku nusakyti žodžiais. Viskas parodoma video metu. Na, o kaina tokio gražuolio yra apie 25 000$.Ir pabaigai, asmeniškai man, gražiausias iš gražiausių - Jaquet Drozthe Bird Repeater. Tai grojantis laikrodis su mechanine animacija. Man jis gražiausias dėl savo ilgo mechaninio animacijos veiksmo ir dėl to, kad aš pats labai mėgstu paukščius. Kaina - virš 470 000$. Na, o dabar belieka pasigrožėti:Šį kartą tiek, na o jei kas nors užsikabinote ir norite dar - šis Youtube kanalas bus kaip tik Jums :)

Gražaus vakaro.
Panašūs įrašai

Techniniai Youtube kanalai tobulėjimui
Gerą dieną, vyrai. Šį kartą noriu parašyti apie tobulėjimą iš Youtubės. Tai yra įrankis pakeitęs pasaulį tikrąja ta žodžio prasme. Tai be g ...
Skaityta 2587 kartų.        
Komentarai

Prenumeratos
Patiko straipsnis? Privertė susimąstyti? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašytas naujas straipsnis? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!