IŠŠŪKIS: Savaitė tiesaus sėdėjimo darbe (Pabaigtas)
Jau kuris laikas galvojau, kad dabar savo sraigės kiauto nugaros formą pakenčiu gana lengvai, tačiau po 20 metų mąstysiu kitaip, gręšiuosi į praeitį ir peiksiu save.
Galiausiai priaugo diena, kuomet nusprendžiau mokytis tiesaus sėdėjimo, tačiau kai darbas trunka 8 valandas prie kompiuterio sėdint, nėra lengva visas jas ištisai susikontroliuoti. Dėl to, manau, kad iššūkio sau išsikėlimas man padės mažais žingsniais save kontroliuoti iki kol tai išaugs iki įpročio ( eina kalbos, kad tam reikia 21 dienos ). Žiūrėsim kas gausis, bet kol kas - mėginsiu laikytis lentos povyzos 1 ilgą savaitę.

Taisyklės

Negaliu sėdėti ilgiau nei 2 minutes vos ne gulomis ant stalo.
Negaliu sėdėti pusiau gulomis kėdėje ilgiau nei 2 minutes (nebent sąmoningai ilsėsiuos arba mąstysiu apie neveikiantį programinį kodą).
Negaliu kitaip išsidirbinėti, pvz, sėdint pasikišus vieną koją po sėdyne.

Na ką, informuosiu kaip eisis, žiūrėsim. Pradėsiu šį pirmadienį, sausio 8d.

Vardan geresnio savęs!

----------------------

Pirmoji diena. Sunku. Muisčiausi kaip nežinau kas, tačiau ištvėriau. Sunku. Jei kas nors jaučiate, kad mėgstate sėdėti kreivai - pabandykit nors vienai dienai save pakontroliuoti. Yra ką veikti. Bet įmanoma.
Vygantai, keep on going!

----------------------

Raštelis | vyriskumas.eu

Jau gerai, jauuu gerai. Jau automatiškai darbe ateinu ir be raštelio susivokiu, kad reikia išsitiesti. Jau pradeda darytis natūralu. Jėga, veikia! Tik keturios dienos ir jau efektas.

----------------------

Viskas, easy peasy, baigta.
Geras, tikrai jaučiu rezultatą. Jau natūraliai save kontroliuoju sėdėti tiesiai. Pradedu jaust tų iššūkių naudą ir kaip jie smagiai keičia gyvenimą. Na, o šį dar reikia pratęst iki 21d, kaip kad moksliškai teigiama, jog tik toks laikas sukuria įgūdį.Atgal į iššūkių sąrašą Skaityta 1920 kartų.        
Prenumeratos
Patiko? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašyta kažkas naujo? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!