IŠŠŪKIS: Dvi savaitės skambinant vietoj rašymo (Pabaigtas)
Aš esu toks žmogus, kuris geriau parašys sms, el. laišką, bet tik ne paskambins, nors būna 100% aišku, kad taip būtų daug greičiau. Ir tas mane ilgą laiką kankino, tačiau vis neapsiimdavau sprendimo vykdymo.
Bet.
Vieną dieną prisibrandinau mintį ir išsikėliau iššūkį 2 savaites kiek įmanoma daugiau skambinti, o ne rašyti. Visur ir visiems - nuo žmonių, su kuriais sunku kalbėtis iki autoserviso darbuotojų, šrotų pardavėjų ar paprasčiausių kavinių. Skambinau visiems, kam nepatogu. Tiesiog verčiau save skambinti.
Buvo dienų, kada sunkiau buvo ne skambinti, o sugalvoti kam paskambinti. Tokiomis dienomis griebiausi šiaudo - ieškojau per adresų knygutę to, kam seniai skambinau ir kam tikrai nepasukčiau šiaip sau.

Kas išėjo gero? Ogi tai, kad ryyyškiai pajutau kaip pasikeičiau. Daug labiau išlaisvėjau ir dabar, praėjus beveik mėnesiui po iššūkio, vis dar mėgaujuosi rezultatais. Imu ir skambinu, kai nemuilinu, nes tyngisi apskritai kontaktuoti :D

Tai vienas nepatogiausių, naudingiausių ir labiausiai mane pakeitusių iššūkių.
Siūlau visiems išsibandyti!Atgal į iššūkių sąrašą Skaityta 1683 kartų.        
Prenumeratos
Patiko? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašyta kažkas naujo? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!