IŠŠŪKIS: Du mėnesiai skaitymo (Pabaigtas)
Planas toks: du mėnesius kasdien pasirįžtu perskaityti bent po 10 puslapių kokios nors knygos. Skaitantiems tai gana juokingi skaičiai, tačiau man tai bus puikus būdas įprasti prie skaitymo vakarais ar kitu laiku.

Iššūkį pradedu nuo Peter Kreeft - „Kaip teisingai pasirinkti?“, kurios dar nesu visos perskaitęs, bet jau reikia pabaigti. Taip pat - turiu paminėti, kad tai yra, mano galvai, nereali knyga, kuri, ko gero, gaus dėmesio atskiru post'u :)

-----------------------

Einasi puikiai. Iš pradžių iššūkis buvo tiesiog po 10 perskaityti, bet po trijų dienų supratau, kad taip labai neįdomu. Permąsčiau ir nusprendžiau, kad dabar kasdien skaitau 1 puslapiu daugiau. Ir taip kelsiu puslapių skaičių vieną mėnesį. O antrajam - nuspręsiu. Arba mažinsiu po vieną, arba pradėsiu vėl nuo 10 ir vis didinsiu.

-----------------------

Praėjo pirmasis mėnuo - viskas sklandžiai, be jokių atmazų ar nukrypimų. Pavyko paskutinę dieną puslapių skaičių pakelt iki 40. Taip su 776 perskaitytais puslapiais baigiu pirmąjį mėnesį ir pasitinku antrąjį!

-----------------------

Viskas! Du mėnesiai iš eilės ir skaitymas baigtas!
Jausmas tikrai geras, nes knygos, kurias jau seniai norėjau perskaityt, pajudėjo. O tuo pačiu - įveikiau ir kovą su savim bei režimu. Skatinu ir kitus išsibandyti :)Atgal į iššūkių sąrašą Skaityta 1577 kartų.        
Prenumeratos
Patiko? Galbūt norėtum greitai sužinoti kada bus parašyta kažkas naujo? Tuomet įrašyk čia savo el. pašto adresą ir tave naujienos pasieks iš karto!