VYRIŠKUMAS.EU

... tobulėjimo gidas vyrams ...

Išvaizda - žmogaus savybė, kuri būna įvertinta pirmiausia. Ir tikrai ne visada mes gauname progą parodyti savo „turinį“, todėl gražus „fasadas“ - kaip minimum, nepamaišo. O juk visiem ir maloniau bendrauti su tvarkingu, švaržiu žmogumi. Suderinti rūbai - gražus atributas. Sutvarkyta šukuosna ar barzda - taip pat. Šis skyrius bus pagalbininkas tos nedidelės, tačiau gana svarbios savybės - išvaizdos puoselėjimui.

Paskutinis papildymas: 2018-01-11StraipsniaiVisai neblogas straipsnis apie apskritai visą barzdos ir ūsų auginimo procesą. Teisingam nusiteikimui.
LT | Skaityti

Lengvas straipsnis apie barzdų šukuosenas, tendencijas ir net dažymą.
LT | Skaityti

Šiuose straipsniuose apžvelgiama visai įdomi tema - kokia barzda tinka pagal veido formą.
LT | Skaityti pirmąjį, skaityti antrąjį.

Labai gera tema apie barzdos šukuosenas, kurios atrodo tiesiog tragiškai! Neatrodo, kad tokių gali būti? Šis traipsnis turi nuostabių pavyzdžių.
LT | Skaityti

Barzdaskučių žmogaus mini straipsnis apie barzdos priežiūrą.
LT | Skaityti

Apie veido priežiūrą. Visai geras straipsnis, nes apžvelgia daug galimų priemonių, o viskas paaiškinta taip gana vyriškai - kad imt žirnio dydžio kremo kiekį, o ne šaukštą. Įmasažuot, o ne įtrint. Sakyčiau jei kas nori domėtis oros priežiūra - čia visai nebloga vieta pradėti. Plius yra priemonių rekomendacijos.
LT | Skaityti

Jei prieš tai esantis straipsnis apie odos priežiūrą atrodo kiek per moteriškas, tuomet šis bus kaip tik - grubiai ir su geru humoro jausmu parašytas apie tą patį - odos priežiūros priemonių tipus. Tik čia nebus priemonių rekomendacijų.
LT | SkaitytiBarzdos priežiūros priemonėsKadangi pats labai mėgstu barzdas ir pats rūpinuosi savaja - esu mini barzdos priežiūros priemonių manijakas.
Esu jau šį bei tą išbandęs ir visus bandytus dalykus aprašinėju. Čia pasidalinsiu savo apžvalgomis ir rekomendacijomis.


Aras 4x1 barzdos aliejus | vyriskumas.eu ARAS A4X1 barzdos aliejus.
Jo apžvalgoje ganėtinai sustūmiau, tačiau šis aliejus turi vieną nenuginčijąmą pliusą - jo galima gauti beveik bet kuriame prekybos centre. Ir kokios kelionės metu ar tiesiog netikėtai sumąsčius išbandyti aliejų barzdai - ateini ir nusiperki.
Visumoje - šio aliejaus nerekomenduoju.
Mano rašyta šios priemonės apžvalga apžvalga.


Nõberu of Sweden barzdos balzamas | vyriskumas.eu Nõberu of Sweden Sandalwood barzdos balzamas.
Labai išgryriau šį balzamą. Tai vienas brangiausių mano įsigytų produktų, tačiau ta kaina labai atitinka kokybę: nuo formos palaikymo, iki kvapo.
Mano rašyta šios priemonės apžvalga.


Proraso hot oil beard treatment barzdos aliejus | vyriskumas.eu Proraso hot oil beard treatment barzdos aliejus.
Šis aliejus įdomus tuo, kad jis turi būti pakaitintas ir naudojamas trumpam - sutepi barzdą, palaikai ir išplauni. Kvapas ir rezultatas - fantastiški. Stipriai rekomenduoju.
Mano rašyta šios priemonės apžvalga.ParduotuvėsParfum Express - internetinė parduotuvė, turinti labai daug vyriškų prabangių kvepalų su tikrai įspūdingom nuolaidom (mano tikrinimo metu buvo net iki 50%). Taip pat, yra ir skutimosi priemonių.
Tinklalapis