Renginiai vyrams
Čia rasite būsimus ir jau įvykusius renginius, kurie daugiausiai skirti vyrams, nors pasitaikys ir universalių, tačiau jie taip pat, mano manymu, padės pasisemti geros patirties ir kokybiškai ugdyti savo vyriškumą.
Jei manote, kad jūsų renginys galėtų būti šiame sąraše - susisiekime.
Deja, kol kas įdomių artėjančių renginių neradau. Kol kas - siūlau pasiskaitinėti apie buvusius iš tiesų puikius renginius vyrams.
Nuo šios vietos prasideda renginiai, kurie jau buvo įvykę
Seminaras tik vyrams | vyriskumas.eu
Seminaras tik vyrams
Donatas Kantakevičius renginia seminarą vyrams, kuriame bus diskutuojama, sakyčiau, visai įdomiom temom: Iššūkiai, su kuriais susiduria vyrai; Kaip pasikrauti vyrškos energijos; Kaip berniuką užauginti tikru vyru; Vyriškos bendrystės svarba. Pats dalyvausiu, kviečiu ir kitus!
Renginys vyko: 2017-08-28 18:00 Kalvarijų g. 137E, Vilniuje. FB event'as
Vyrai mokosi iš vyrų #3 | vyriskumas.eu
Vyrai mokosi iš vyrų #3
Gavau iš vieno draugo rekomendaciją apie šios vienos dienos mokymus, o gal geriau būtų sakyti „potyrį“.
Saulaukęs kito renginio nuėjau ir dabar pats esu tas, kuris jį rekomenduoja. Išties, puikiai praleista diena tarp gyvenime norinčių tobulėti vyrų, kurie yra drąsūs išsilaisvinti iš stereotipų ir patirti kažką naujo. Nuo Aikido treniruotės iki pasivaikščiojimo ant sniego basomis. Laukiu nesulaukio ketvirtojo karto!
Renginys vyko: 2017-02-18, mano straipsnis apie šį renginį
Seminaras - Suklastotas intymumas | vyriskumas.eu
Seminaras „Vyriškumo kaina: suklastotas intymumas“
Jau gal porą metų vaikštau į Gyvojo vandens organizuojamus seminarus vyrams. Jų iš viso buvo tik trys, tačiau visi tikrai neblogi. Šiame buvo kalbėta apie vyrišką intymumą ne erotine prasme, o ryšio su kitu žmogumi prasme. Iškelta problema, kad vyrai būna su savo draugais, tačiau tas būvimas apsiriboja tik veikla, tačiau ne pokalbiu vardan gilesnio pažinimo. Privertė susimąstyt, privertė. Jų seminarus dar tikrai skelbsiu čia.
Seminaras vyko: 2016-11-10, mano straipsnis apie šį seminarą